• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-11292-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

منصوری: انسجام ملی مهمترین پیام 22 بهمن است

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: اتحاد و انسجام ملی مهمترین پیام حضور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن است.

محمدرضا منصوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: مردم فهیم ایران اسلامی در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی نشان داده اند که هر سال پرشکوه‌تر از سال گذشته در صحنه حضور دارند و در راهپیمایی 22 بهمن حضوری آگاهانه و پرشورتر حضور پیدا می کنند.

وی پاسداری از خون مطهر شهدا، تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب و تبعیت از رهبری معظم انقلاب را از دیگر پیام‌های حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن بیان کرد و گفت: این حضور تاکیدی مجدد بر اراده ملی به منظور حفظ و پاسداری از ایران اسلامی است.

منصوری تصریح کرد: دشمنان این نظام که به دنبال توطئه افکنی علیه این ملت هستند و قصدشان تضعیف و ایجادشکاف بین مردم و مسئولان هستند، امروز می بیند که ملت ایران یکصدا و همدل فارغ از هرگونه گرایش سیاسی بار دیگر عظمت و اقتدار ایران اسلامی به نمایش می گذارد.

وی تاکید کرد: ملت ایران هیچگاه زیر بار ظلم و زور نرفته و نخواهند رفت و حضورشان تاکیدی مجدد برای استقلال طلبی و مبارزه با استکبار و استبداد است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت تاکید کرد: دشمنان نظام بدانند که هرگونه فضاسازی رسانه ای و تحرکاتی که در راستای بوجود آوردن ناآرامی در کشور انجام می شود با پاسخ کوبنده این ملت در راهپیمایی 22 بهمن مواجه شده و این مردم گوش به فرمان و وابسته به بیگانگان نخواهند بود.

وی افزود: آنچه موجب تقویت اقتدار ملی و انسجام ملت خواهد شد حضور آگاهانه و با بصیرت مردم در صحنه است و دشمن به خوبی این موضوع را فهمیده و بر این اساس تمامی توطئه های او نقش بر آب خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: