• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-11392-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

استاندار مرکزی:

22 بهمن یک مناسبت فراملی و بهترین روز برای اعلام وفاداری به نظام اسلامی است

استاندار استان مرکزی گفت: یوم الله 22 بهمن بهترین روز برای اعلام وفاداری به نظام اسلامی است.

سیدعلی آقازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، با تبریک فرا رسیدن ورود به 40 سالگی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: ملت ایران در 40 سال گذشته با حضوری پرشور در تمامی راهپیمایی‌ها وفاداری و علاقه خود را به ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی اعلام کردند.

وی با اشاره به برخی مشکلاتی که مردم با آن مواجه هستند و منجر به بروز برخی اعتراضات می شود، گفت: هیچگاه این اعتراضات و این انتقادات نمی تواند مانع از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی شود و یقینا این حماسه سیاسی با شور و شکوه هر چه بیشتر برگزار و مردم بار دیگر با آرمان های نظام اسلامی و رهبری معظم انقلاب تجدید پیمان خواهند کرد.

استاندار استان مرکزی با تاکید بر اینکه 22 بهمن به عنوان تداعی کننده پیروزی انقلاب اسلامی یک مناسبت جهانی و فراملی است، تصریح کرد: هر فردی که وفادار به نظام و دارای عرق به میهن عزیز اسلامی باشد حتما در این راهپیمایی شرکت خواهد کرد.

وی با اشاره به توطئه افکنی های دشمنان در فضای مجازی و فضای حقیقی برای ناآرام جلوه دادن کشور، گفت: برخورد مردن با این توطئه‌ها در طول انقلاب نشان داده است که این اقدامات هیچ تاثیری در اراده مردم و اعتقاد آنها نسبت به انقلاب نخواهد داشت و مردم قطعا حماسه دیگری خلق خواهند کرد.

آقازاده تاکید کرد: بلوغ انقلابی مردم ایران نشان از حضوری پرشور تر از حتی سال های گذشته در این راهپیمایی ملی دارد و ملت عزم راسخ خود را در پاسداری و صیانت از نظام اسلامی متجلی کرده و اقتدار کشور را به رخ جهانیان خواهد کشاند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: