• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-11492-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

ابراهیمی:

فضاسازی رسانه های معاند مانع حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نمی شود

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: فضاسازی رسانه های معاند انقلاب اسلامی برای ایجاد ناآرامی در کشور و تضعیف نظاممانع از حضور معنادار مردم در صحنه نخواهد شد.

علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: هر چقدر فضاسازی ها علیه این ملت بیشتر شود به همان میزان حضور مردم در صحنه بیشتر خواهد شد چرا که این فضاسازی ها علیه ملتی صورت می گیرد که درس بصیرت و ولایتمداری آموخته‌اند  و همواره با روحیه انقلابی پای آرمان های نظام ایستاده اند.

وی گفت: بدون شک ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در شرایط فعلی کشور که بدخواهان ایران به شدت برای ایجاد تفرقه در تلاش هستند از حساسیت های ویژه ای برخوردار است. بر همین اساس و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، شرکت گسترده و حضور موثر مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال، یادآور وحدت، انسجام و تجسم روحیه فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران در شرایط سخت و دشوار است.

نماینده مردم شازند در خانه ملت اظهار کرد: حضور منسجم ملت در مراسم گرامیداشت 22 بهمن، تجلی شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملتی است که چهار دهه با همه سنگ اندازی ها و دشمنی ها همچنان آزادی و استقلال طلبی را در جهان دنبال کرده و زیر بار زور نرفته و نخواهند رفت.

وی تصریح کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب هم اخیرا اشاره کردند به لطف خدا امسال نیز با گذشت سالهای طولانی از آن ایام، ملت عزیز ایران همچنان در عرصه های مختلف رشد و توسعه در حرکت و تلاش خواهند بود.

وی تاکید کرد: اکنون زمان آن فرا رسیده است که نسل دوران مبارزه و پیروزی انقلاب تجارب و اندوخته های خود را در اختیار نسل جدید گذاشته  و جوانان عزیز را برای تداوم حرکت های سازنده آماده و آنها را به سوی استقلال اقتصادی، علمی و سیاسی کشور رهنمون سازند.

ابراهیمی افزود: در این دوره باید با هوشیاری و بکارگیری همه استعدادها و توانمندی های موجود راه پیشرفت کشور را هموار کرد و این برهه تاریخی را به فرصت طلائی برای پیشرفت و توسعه تبدیل کرد.

وی افزود: اگرچه مشکلات اقتصادی، بیکاری و برخی ناملایمات سیاسی و بد اخلاقی های نامعقول کام مردم را تلخ کرده است، اما با حضور باشکوه مردم در صحنه، مسیر پیشرفت و توسعه به قوت خود باقی خواهد بود. 

این نماینده مردم در خانه ملت درادامه گفت: توصیه اینجانب به همه جریان های سیاسی، صاحب نظران، جوانان فرهیخته و آحاد ملت شریف ایران بویژه اهالی مومن و فداکار شهرستان شازند این است که بدون توجه به فضاسازی های رسانه ای بدخواهان بویژه شبکه های اجتماعی معاند، مثل همیشه هوشیاری خود را حفظ و با درک هوشمندانه شرایط موجود، وحدت و انسجام خود را به نمایش گذاشته و توطئه ها را خنثی کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: