• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-11592-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

مقدسی: مردم همواره میدان دار انقلاب اسلامی هستند

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پشتوانه مردمی انقلاب اسلامی، گفت: مردم همواره میدان دار انقلاب بوده و هستند.

سید مهدی مقدسی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: این انقلاب با رهبری امام راحل و با الهام از مبانی دین مبین اسلام شکل گرفته و مردم این کشور همواره برای رسیدن به استقلال آزادی و تشکیل حکومت اسلامی در صحنه بوده و با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری همواره حافظ ارزش‌های انقلاب و مکتب اسلام بوده و هستند.

وی با اشاره به دشمنی جهان استکبار با ملت ایران که مدتهاست از طریق اعمال فشارهای اقتصادی جلوه گری می کند گفت: سران سلطه به دنبال ایجاد نارضایتی در بین ملت ایران هستند و باز این مردم هستند که با حضوری معنادار و اثر بخش مانع از عملی شدن توطئه‌های دشمنان می‌شوند.

مقدسی با تاکید بر اینکه مردم در انقلاب اسلامی ولی نعمت نظام هستند، عنوان کرد: تحقق اهداف انقلاب با تداوم حضور معنادار و تاثیر گذار مردم صورت می گیرد و اگر قرار باشد که توطئه های دشمنان خنثی شود بازهم حضور پرشور مردم موجب خنثی شدن این توطئه ها خواهد شد.

وی با اشاره به تحرکات دشمنان نظام در فضای مجازی برای ایجاد ناآرامی در کشور گفت: این تحرکات موجب ایجاد نارضایتی در بخشی از جامعه شد و دشمن از گلایه مردم از بخشی از دستگاههای اجرایی کشور سوء استفاده کرد و با موج سواری سعی در به آشوب کشاندن کشور را داشت اما حضور با بصیرت مردم در صحنه و برپایی راهپیمایی‌های خودجوش بساط دشمن را در هم پیچید.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی به حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن اشاره کرد و گفت: حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تکمیل حماسه حضوری است که در خنثی شدن توطئه‌های سال جاری توسط دشمن صورت گرفت و موجب تقویت اقتدار نظام خواهد شد.

مقدسی تلاش برای برطرف شدن مشکلات مردم و کاهش دغدغه‌های آنان را وظیفه مهم مسئولان دانست و افزود: تلاش مجلس شورای اسلامی و دولت به منظور تحقق مطالبات مردمی در بودجه سال 1397 بر این است که دغدغه‌ای برای مردم بوجود نیامده و منابعی که در کشور وجود دارد به بهترین نحو ممکن توزیع و هدایت شود.

وی با تاکید بر اینکه مردم همواره حافظ ارزش‌ها و خنثی کننده توطئه‌ها هستند، گفت: تهدیداتی که از سوی دشمنان برای تضعیف نظام و ایجاد ناامنی صورت می گیرد و قصدشان ایجاد سوریه دوم در ایران است بی فایده و کاری بیهوده است و بدانند که حضور مردم آبی بر آتش دشمن است و آرامش را در جامعه ایجاد کرده و موجب تثبیت ارکان نظام اسلامی خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: