• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-993-5
  • خبرنگار : 10003
  • منبع خبر : ----

سرمربی تیم ملی شمشیربازی جوانان عنوان کرد:

آینده درخشان استان مرکزی در رشته شمشیربازی/برای کسب حداقل دو مدال به مسابقات آسیایی می رویم

دوره کلاس مربیگری درجه ۳ سابر شمشیربازی در اراک آغاز شد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، این دوره آموزشی با حضور 30 ورزشکار از 8 استان کشور در سالن شمشیربازی مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک در حال برگزاری است.

کلاس مربیگری درجه ۳ سابر تا ۲۷ بهمن ماه با همکاری هیات شمشیربازی استان مرکزی در شهر اراک برگزار خواهد شد.

حمیدرضا شیر مدرس این دوره و سرمربی تیم های ملی جوانان و نوجوانان ایران ضمن تقدیر از عملکرد هیات شمشیربازی استان مرکزی، در گفت و گو با خبرنگار ایسنا به پیشرفت چشمگیر شمشیربازی استان مرکزی در دو سال اخیر اشاره کرد و افزود: خوشبختانه امروز شاهد برنامه ریزی خوب و منظمی از سوی هیات شمشیربازی استان مرکزی هستیم و قطعا این استان آینده درخشانی در رشته شمشیربازی خواهد داشت.

سرمربی تیم ملی جوانان شمشیربازی در مورد ورزش شمشیربازی، گفت: شمشیربازی یک ورزش ریاضی هم برای ورزشکاران و هم برای مربیان است که باید به صورت مداوم و مستمر کار شود. به عنوان مثال یک مربی در طول زمان یک ساعت فقط می‌تواند به یک ورزشکار درس دهد که خوشبختانه فدراسیون در طول چند سال گذشته در استان‌ها و تیم‌های ملی خوب عمل کرده که نتیجه آن را الان مشاهده می‌کنیم.

شیر در پایان اظهار کرد: برگزاری اردوهای منظم و مستمر در کلیه رده‌های سنی در دو بخش آقایان و بانوان بدون این که یک مورد آن لغو یا فقط دعوت روی کاغذ باشد، باعث شده که پیشرفت قابل توجهی در این رشته داشته باشیم.

وی در پایان از اعزام تیم های ملی شمشیربازی جوانان و نوجوانان به رقابت های قهرمانی آسیا در امارات خبر داد و افزود: انتظار داریم در این مسابقات شمشیربازان کشورمان حداقل 2 مدال خوش رنگ کسب کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: