• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-4991-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

تایید صلاحیت 249 مدیر کنترل کیفیت واحدهای تولیدی استان مرکزی

مدیر کل استاندارد استان مرکزی از صدور، بازنگری و تمدید تایید صلاحیت 249 مدیر کنترل کیفیت جدید طی 10 ماهه سال جاری در اداره کل استاندارد استان خبر داد .

ساحل سها در گفت و گو با ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: صلاحیت این مدیران در کمیته تایید صلاحیت علمی و فنی مدیران کنترل کیفیت بررسی و تأیید شده است .

وی با بیان اینکه مدیر کنترل کیفیت معرفی شده از سوی واحد تولیدی پیش از آغاز کار خود لازم است دوره های آموزشی تخصصی و عمومی لازم را تحت نظارت این اداره کل با موفقیت سپری کند، گفت: بخشی از این آزمون‌ها شامل قوانین کلی سازمان ملی استاندارد، شرح وظایف مدیر کنترل کیفیت و آشنایی تخصصی با روش‌های آزمون فرآورده تولیدی مورد نظر است که دوره های مورد نیاز این افراد با نظارت این اداره کل به طور مستمر در حال برگزاری است.

سها انطباق محصولات یک واحد تولیدی با استاندارد ملی مربوطه را در رابطه مستقیم، منطقی و غیر قابل اجتناب با عملکرد صحیح و نظارت کیفی مدیر کنترل کیفیت واحد تولیدی دانست و افزود: بر اساس آیین نامه تایید صلاحیت علمی و فنی مدیران کنترل کیفیت، مدت اعتبار پروانه 2 سال از زمان صدور و تمدید پروانه تایید صلاحیت است و کارشناسان این اداره کل مطابق با شرح وظایف مدیران کنترل کیفیت فعالیت‌های آنان را در واحدهای تولیدی رصد می‌کنند.

وی گفت: از تعداد یاد شده تایید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت در سال جاری،   86 گواهی تایید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی و صنعتی زیر پوشش استاندارد استان، در کمیته تایید صلاحیت علمی و فنی مدیران کنترل کیفیت، تمدید شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: