• دوشنبه ۷ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9612-2092-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ----

استاندار مرکزی عنوان کرد:

ممنوعیت قطع برق واحدهاي شهرك صنعتي ايبك آباد تا پايان 96/برق قطع شده تا فردا وصل شود

استاندار مركزي با تاكيد بر اينكه برق قطع شده واحدهاي شهرك صنعتي ايبك آباد تا فردا وصل شود، گفت: قطع برق واحدهاي شهرك تا پايان سال ممنوع است.

به گزارش ايسنا، منطقه مركزي، سيد علي آقازاده در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتي استان مركزي كه در شهرك صنعتي ايبك آباد برگزار شد، عنوان كرد: همه تلاش هاي مجموعه تيم اقتصاد استان مركزي كاهش مشكلات است و در اين راستا و به منظور رفع موانع توليد تعامل بسيار خوبي در دولت تدبير و اميد شكل گرفته است چراكه وظيفه ماست كه جهت رفع موانع در كنار صنعتگران باشيم.

وي با اشاره به اينكه سال ٩٦ سال سختي براي توليدكنندگان بود و شايد سال آتي نيز سال راحتي نباشد، گفت: دولت تلاش دارد با همه سختي ها بر مشكلات فائق آيد و بايد ٢ هزار شغل موجود در شهرك نيز حفظ شود.

آقازاده تصريح كرد: سعي ما بر حفظ وضع موجود شهرك صنعتي ايبك آباد است و در گام دوم بايد روند توسعه و افزايش اشتغال را دنبال كرد، سرمايه گذاران زيادي در كشور راغب به سرمايه گذاري در استان مركزي هستند و وظيفه ما نيز هموار كردن اين مسير و ايجاد امنيت و خدمات رساني است.

وي ضمن قدرداني از شركت توزيع برق استان مركزي كه كليه مصوبات ستاد را اجرايي كرده است، گفت: بيش از ١٥٠ ميليارد تومان طلب اين شركت از صنايع استان است، اما تا به حال همكاري مناسبي در این حوزه داشته و در مشكلات ايجاد شده در شهرك صنعتي ايبك آباد نيز نقشي نداشته است.

استاندار مركزي عنوان كرد: انتظار مي رفت كه اداره برق قبل از صدور قبض يا با وجود رقم بدهي 1.5 ميليون تومانی اقدام به قطع برق نكند بر همين اساس تا پايان سال به هيچ عنوان نبايد قطع برق واحدهاي مستقر در شهرك صورت گيرد و تا فردا نيز برق قطع شده وصل شود و اگر تخطي از سمت پيمانكار انجام شده توسط شركت توزيع رسيدگي شود، همچنين قطع آب و گاز نيز نبايد صورت گيرد.

وي بيان كرد: البته واحدهاي صنعتي نيز بايد نيم نگاهي به شركت هاي خدمات رسان داشته باشند تا مسير ارائه خدمات ادامه يابد.

آقازاده در خصوص انتقال آب به شهرك گفت: خوشبختانه رفع مشكلات تامين آب شهرك كه ممكن بود توقف كار يا تعطيلي شهرك را منجر شود در حال انجام است و بايد به فكر تامين منابع پايدار آب براي آينده شهرك بود.

وي با اشاره به توسعه راه و تامين زيرگذر گفت: اداره كل راه و شهرسازي در حال تلاش است كه راه اراك-فرمهين را ٢ خطه و تامين روشنايي كند و دسترسي هاي مورد نياز تامين شود كه منابع آن از منابع استان تامين و تا شهريور سال آتي افتتاح مي شود كه در تسهيل تردد و ارزش افزوده شهرك تاثير زیادی دارد.

استاندار مركزي با بيان اينكه احداث نمازخانه در اولويت سال ٩٧ قرار گيرد، درخصوص حمل و نقل شهرك گفت: اگر در بحث تعرفه هاي حمل و نقل اجحافي در حق صنايع استان در حال انجام است بايد رسيدگي شود و اين امر با كار كارشناسي و حتي از طريق كسب اطلاعات كامل و درست از پايانه بررسي شود.

به گزارش ايسنا؛ جلسه بعدي بررسي مشكلات این شهرك در پايان خرداد ماه سال آتي برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: