• چهارشنبه ۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-993-5
  • خبرنگار : 10003
  • منبع خبر : ----

بانوی دونده استان مرکزی:

مسابقات پیاده روی قهرمانی کشور در سطح بالایی برگزار شد
امیدوارم بزودی شاهد نصب پیست تارتان در اراک باشیم

بانوی دونده استان مرکزی گفت: مسابقات پیاده روی قهرمانی کشور در سطح بالایی برگزار شد .

مهشاد فرمهینی پس از حضور در رقابت های 20 کیلومتر پیاده روی قهرمانی بانوان کشور در تهران و کسب عنوان چهارم این مسابقات، در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، افزود: این مسابقات برای اولین بار در کشور در سطح بسیار خوبی برگزار شد. البته برای کسب مدال به این مسابقات رفته بودم اما، قسمت این بود که به مقام چهارم دست یابم تا تلاش خود را برای مسابقات بعدی بیشتر کنم .

وی با اشاره به پرفشار بودن مسابقات ماده 20 کیلومتر پیاده روی ادامه داد: حضور در این مسابقات ظرفیت هوازی و توان استقامتی بالایی لازم دارد که خوشبختانه توانستم با مقام و رکورد راضی کننده ای مسابقه را به پایان برسانم .

فرمهینی با اشاره به اینکه از سال 95 به صورت حرفه ای دو و میدانی را آغاز کرده است، ادامه داد: از زمان دانش آموزی به رشته دوومیدانی علاقه مند بودم و از سال گذشته با مراجعه به هیات دوومیدانی استان و با حمایت استاد مجید فروتن نیا رئیس هیات و استاد ابراهیم قلعه نوعی که زحمات زیادی برایم کشیده اند، توانستم به صورت حرفه ای در این رشته فعالیت داشته باشم .

وی ادامه داد: هیات دو و میدانی استان تمامی دوندگان استان را به بهترین شکل مورد حمایت قرار می دهد و همین مسئله دلگرمی زیادی برای ما دوندگان ایجاد می کند .

وی اصلی ترین مشکل دوندگان استان مرکزی را نداشتن پیست تارتان عنوان کرد و گفت: ما روزانه چندین ساعت بر روی پیست خاکی تمرین می کنیم که این نوع تمرین باعث اسیب دیدگی دوندگان می شود و انتظار داریم با پیگیری مسئولان، پیست تارتان شهر اراک به زودی نصب شود .

فرمهینی خواستار حمایت مالی در راستای تشکیل تیم های لیگی در دو و میدانی شد و گفت: حضور در مسابقات لیگ باعث می شود دوندگان همواره در آمادگی کامل باشند و این موضوع در پیشرفت دو و میدانی استان تاثیر بسزایی خواهد داشت .

این دونده شایسته استان مرکزی در پایان رکوردشکنی در مواد 10 و 20 کیلومتر پیاده روی بانوان کشور و حضور در مسابقات آسیایی و جهانی را از اهداف اصلی خود عنوان کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: