• یکشنبه ۱۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-1185-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار خبر داد:

اقامت گردشگران در هتل ها و اقامتگاه های استان مرکزی با 35 درصد تخفیف

معاون عمرانی استاندار مرکزی گفت: برای اقامت گردشگران در هتل ها و اقامتگاه های استان 35 درصد تخفیف لحاظ خواهد شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان، مهدی زندیه وکیلی در دومین جلسه استانی ستاد اجرایی خدمات سفر استان گفت: با توجه به پتانسیل اقامتی موجود در اکثر شهرستان های استان، اولویت اسکان گردشگران با هتل ها و مراکز اقامتی است و سپس  سرریز آنها در مدارس مستقر خواهند شد.

وی افزود: تخفیف 35 درصدی که جامعه هتلداران استان برای اسکان گردشگران نوروزی در کلیه مراکز اقامتی در نظر گرفته و از سوی دیگر تنوع قیمتی این واحدها این امکان را برای گردشگران فراهم کرده که با توجه به توان مالی خود در این واحدها اقامتی مناسب و ایمن داشته باشند.

زندیه وکیلی گفت: قسمتی از جاده توره_ بروجرد پیش از سال نو و پس از رفع نواقص زیر بار ترافیک خواهد رفت و تا قسمتی مشکل رفت و آمد ایمن این محور مرتفع خواهد شد.

وی اظهار کرد: با هماهنگی فرماندارن باید در تمامی شهرهای استان نوروزگاه برپا شود و اینترنت رایگان در قالب وای فای در اختیار گردشگران قرار گیرد.

در ادامه این جلسه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و کردشگری استان نیز گفت: با توجه به دستور و همراهی استاندار و معاون عمرانی استانداری در تمام شهرهای استان نوروزگاه برپا خواهد شد و راهنمایان و غرفه های صنایع دستی و سوغات به گردشگران خدمات رسانی خواهند کرد.

سید محمد حسینی افزود: بیش از 400 هزار بروشور راهنما در نوروزگاه ها در اختیار گردشگران قرار خواهد گرفت تا بتوانیم هدایت گر مناسبی برای آنها باشیم.

گفتنی است فرماندارن استان در این جلسه گزارش های ستاد اجرایی شهرستان های خود را ارائه دادند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: