• دوشنبه ۱۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-1485-5
  • خبرنگار : 10146
  • منبع خبر : ----

مدارس محلات میزبان مسافران نوروزی

مدیر آموزش و پرورش محلات گفت: 97 کلاس و سراچه آماده میزبانی مسافران نوروزی محلات است.

حسن شمس در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه مرکزی، ضمن اعلام این خبر گفت: با هماهنگی ستاد تسهیلات سفر به ریاست فرماندار شهرستان، 12 مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی در شهر محلات آماده‌سازی می‌شود.

وی در ادامه افزود: با توجه به استقبال بی سابقه مسافران نوروزی در نوروز 96 امسال تمهیدات ویژه ای برای اسکان مسافران در نظر گرفته شده و براین اساس 97 کلاس در 12 مدرسه و 25 سراچه در دو خانه معلم آماده سازی و بر اساس میزان کیفیت و تجهیزات درجه بندی شده و در اختیار مسافران گذاشته می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش محلات گفت: از مجموع 12 مدرسه 10 مدرسه از نوع درجه یک و  دو مدرسه درجه دو درجه بندی شده است. مدارس درجه یک مجهز به تلویزیون، یخچال، پتو و فرش است و مدارس درجه دو به پتو و فرش و آشپزخانه مشترک مجهز هستند.

شمس با اشاره به کسب رتبه سوم شهرستان در زمینه اسکان مسافران نوروزی 96 بیان کرد:  در نوروز 96،  10 هزار نفر روز در قالب هزار و 448 خانواده در مدارس این شهرستان اسکان  داده شده و  براساس آمار گرفته شده مسافران ورودی از استان های آذربایجان شرقی و غربی، اصفهان، خوزستان، قزوین در مدارس محلات اسکان داشتند.

مدیر آموزش و پرورش محلات در خاتمه گفت: اسکان مسافران نوروزی با تعطیلی مدارس آغاز می‌شود و تا 12 فروردین ادامه خواهد داشت. مسافران می توانند به مرکز ستاد اسکان واقع در ورودی شهر محلات به نشانی خیابان  15 خرداد هنرستان الغدیر مراجعه و یا با شماره تلفن 08643229555 جهت اسکان تماس حاصل کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: