• سه شنبه ۱۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-1785-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ----

مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی:

تجلیل از پژوهشگر میراث فرهنگی استان مرکزی در خانه اندیشمندان علوم انسانی ایران

مراسم نکوداشت دکتر قاسم فضلی، کارشناس میراث فرهنگی اداره کل استان مرکزی در خانه اندیشمندان علوم انسانی ایران برگزار و از کتاب جدید وی در سطح ملی رونمایی می شود.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان، سیدمحمد حسینی گفت: دکتر قاسم فضلی کارشناس حوزه معاونت میراث فرهنگی اداره کل به عنوان یکی از پژوهشگران زبده باستان شناسی و مردم شناسی استان دارای دو کتاب است که هر یک حاصل سال ها تلاش و تحقیق وی بوده است از این رو امروز مراسم نکوداشت وی در خانه اندیشمندان علوم انسانی کشور در تهران برگزار و از کتاب جدید ایشان نیز در بُعد ملی رونمایی می شود.

سید محمد حسینی افزود: دکتر فضلی دارای مدرک کارشناسی باستانشناسی دانشگاه تهران و دکترای باستانشناسی و مردم شناسی خاورمیانه از دانشگاه گوتینگن آلمان است که به لحاظ داشته های علمی و تحقیقی از سطح بالایی برخوردار است. پژوهش در سازمان میراث فرهنگی نقطه طلایی توسعه فکری است از این رو وجود وی و دیگر پژوهشگران یک موهبت است.

او در پایان گفت: دکتر فضلی دو کتاب به رشته تحریر درآورده است که نخستین آن با نام "سایه های معماری" در خصوص معماری و شهرسازی استان مرکزی و دیگری که در خانه اندیشمندان رونمایی می شود کتاب "خنیاهای رنگارنگ" پژوهشی باستانش شناسی در زمینه سازهای ایرانی است که حاصل دو دهه تحقیق و پژوهش این پژوهشگر است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: