• جمعه ۱۸ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-2285-5
  • خبرنگار : 10152
  • منبع خبر : ----

رئیس حوزه هنری استان مرکزی:

جشنواره صحنه فرصتی برای آشنایی با چهره های جدید بدنه نمایش استان است

رئیس حوزه هنری استان مرکزی گفت: در هشتمین جشنواره صحنه، شاهد چهره های جدید در بدنه نمایش استان هستیم که این امر در تربیت و پرورش هنرمندان این عرصه نشانه مثبتی است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، رضا میرزایی در حاشیه برگزاری هشتمین جشنواره نمایش‌های کوتاه صحنه در فرهنگسرای آئینه اراک، اظهار کرد: زمانی که یک جریان فرهنگی و هنری دوره هشتم خود را سپری می‌کند، نشان از آن دارد که این فرایند دارای نقاط قوتی است که علی‌رغم تمام تنگناها و مشکلات سخت‌افزاری و اقتصادی که در حوزه هنر با آن مواجه هستیم، اما باز هم به تداوم و پیگیری این جریان فرهنگی در استان می‌پردازیم .

وی تصریح کرد: طراحی و برگزاری یک جشنواره متفاوت با سایر جشنواره‌های دیگری که در کشور معمول است و همچنین زمینه سازی برای بروز و ظهور توانمندی‌های هنرمندان جوان و نوجوان بخش نمایش از هدف‌گذاری‌های اولیه این جشنواره بود .

میرزایی بیان کرد: امروزه شاهد آن هستیم که در برگزاری این جشنواره هنرمندان پیشکسوت و نسل جوان در کنار هم حضور دارند و به تبادل تجربه در این راستا می‌پردازند. در این فضا ایده‌های مطلوبی بروز می‌کند و این امر زمینه‌ساز تقویت فعالیت‌های تولید و اجرای نمایش است .

وی با بیان اینکه برگزاری این جشنواره پایه‌ای، تاثیر حوزه نمایش را در انتقال پیام به مخاطبان مختلف نشان می‌دهد، افزود: دعوت از داوران مجرب سبب رشد و ارتقا علمی این جشنواره خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: