• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-2685-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

با معرفی برگزیدگان،

پویش هنری منطقه ای کاهش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی به کار خود پایان داد

پویش هنری منطقه ای کاهش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، مراسم اختتامیه نخستین پویش هنری منطقه ای کاهش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سه بخش کاریکاتور، پوستر و عکس‌نوشت، در فرهنگسرای آیینه اراک برگزار شد.

در این پویش که با حضور هنرمندان استان های ایلام، کرمانشاه، لرستان، همدان و مرکزی برگزار شد، داوری بخش پوستر را سید حسن موسی زاده، بشیر پور وقار، محمد ایمانی راد و بخش کاریکاتور را محمود نظری، ابوالفضل محترمی، علی شعبانی برعهده داشتند.

بر اساس نظر هیات داوران در بخش پوستر  عاطفه رجبی نفر اول از شازند، مهدی تاج آباد نفر دوم و مریم حسنی نفر سوم هر دو از اراک و همچنین در بخش کاریکاتور پویا عبدلی از کرمانشاه نفر اول، علی پاک نهاد از همدان نفر دوم و مهدی عزیزی از اراک نیز به عنوان نفر سوم معرفی شدند.

در بخش ویژه عکسنوشت نیز جایزه سه رتبه برتر هم تراز با نظر داوران این بخش کیارنگ علایی، سعید شاه حسینی و مجید آل طه به محمد ابراهیمی از اراک، امیر حسین جامه بزرگ از همدان و مهری کارخانه از اراک اهدا شد.

برگزیدگان این بخش نیز شامل ۲۰ عکسنوشت از محمد ابراهیمی از اراک، مسعود بیات از همدان، ستاره بیات از اراک،  امیر حسین جامه بزرگ از همدان (سه اثر)، مریم حسینی از اراک، نسرین دریابیگیان از اراک، آرش صحرانورد از اراک (دو اثر)، امیر قادری از اراک، آرمیتا قربانی از نیمور، مهری کارخانه از اراک (سه اثر)، مریم لشنی از اراک، زهره لک از درود، علی اصغر یوسفی از اراک، لیلا یوسفی از همدان (دو اثر) انتخاب شده بود.

این پویش با حمایت استانداری مرکزی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی به همت انجمن تجسمی استان مرکزی و انجمن عکاسان استان مرکزی برگزار شد که دبیری پویش را مظاهر آذر پی و دبیری بخش پوستر محمد ایمانی راد، بخش کاریکاتور علی شعبانی و بخش ویژه عکسنوشت را عادل عزیزی بر عهده داشتند.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: