• دوشنبه ۲۸ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-2493-5
  • خبرنگار : 10003
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان استان خبر داد:

حضور بیش از 200 هزار نفر در مسابقات جام نوروزی روستایی استان مرکزی

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی از حضور بیش از 200 هزار نفر در مسابقات جام نوروزی روستایی استان خبر داد .

به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، عابد حقدادی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: رقابت های جام نوروزی در بیش از 250 روستای استان و بیش از 30 رشته بومی محلی و رشته های آکادمیک برگزار می شود .

وی ادامه داد: در مسابقات فوتبال بیش از 1200 تیم برای حضور در مسابقات اعلام آمادگی کرده اند که فقط در همین رشته 25 هزار نفر در برگزاری رقابت ها مشارکت و حضور دارند .

وی با اشاره به اهمیت برگزاری رقابت های ورزشی در ایام نوروز تصریح کرد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، امسال شاهد نشاط بیشتری در این پیکارها خواهیم بود و در نهایت امیدواریم استعدادهای خوبی هم جذب رشته های مختلف ورزشی استان شوند .

حقدادی افزود: مسابقات جام نوروزی استان در رشته هایی همچون فوتبال، والیبال، دارت، طناب کشی، بازی های بومی و محلی، دوی عمومی و ... برگزار خواهد شد .

همچنین علی عشوری رئیس هیات ورزش های روستایی استان مرکزی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیش از 30 درصد برنامه های نوروزی هیات روستایی و عشایری برای بانوان برنامه ریزی شده است .

عشوری افزود: در ایام نوروز 49 جشنواره فرهنگی ورزشی، 40 همایش پیاده روی، 179 برنامه بازی های بومی و محلی و 65 مسابقه دوی عمومی در روستاهای مختلف استان برگزار خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: