• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-1392-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

استاندار مرکزی:

ایسنا نام نیکی از خود برجای گذاشته است

استاندار مرکزی گفت: خبرگزاری ایسنا با عملکرد ماندگار نام نیکی از خود بر جای گذاشته است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سید علی آقازاده در بازدید از خبرگزاری ایسنا عنوان کرد: امروز شاهد عملکرد ماندگاری از ایسنا هستیم. این خبرگزاری نام نیک و عملکرد خوبی را در زمینه اطلاع‌رسانی و انعکاس اخبار بر جای گذاشته است.

وی با اشاره به فعالیت حدودا 20 ساله خبرگزاری ایسنا در کشور و استان گفت: امید است این خبرگزاری در سال 97 نیز به مانند سال‌های گذشته موفق و پر مخاطب باشد.

آقازاده تاکید کرد: مجموعه استانداری به عنوان دستگاهی که توان بسیج کردن دستگاه‌های اجرایی جهت همکاری و هماهنگی بیشتر با رسانه ها را داراست آمادگی خود را جهت همکاری در این حوزه به این خبرگزاری اعلام می کند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر شرایط کشور در مسائل اقتصادی و سیاسی خاص است و ایسنا در این شرایط توانسته است نقش موثری را در حوزه اطلاع رسانی ایفا کرده و با در پیش گرفتن روندی متعادل به مردم و کشور خدمت کند. این خبرگزاری عملکرد دولت و دستگاه‌های اجرایی را منصفانه پوشش می دهد و با وجود اینکه رسانه ها در این راستا خوب عمل می کنند، اما به نظر می‌رسد که ایسنا موفق‌تر عمل کرده است.

استاندار مرکزی با بیان اینکه باید از تجربیات سال‌های گذشته در سال جدید و آینده استفاده کرد، عنوان کرد: با وجود محدودیت‌های مختلفی که در عرصه‌های مختلف وجود دارد، اما می‌توان با اتخاذ سازوکار مناسب حمایت‌های بیشتری از رسانه‌ها داشت و استانداری مرکزی آماده همکاری لازم در این زمینه است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: