• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-1692-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ----

استاندار مرکزی:

مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی، مرکزی بسیار انحصاری و مهم است

استاندار مرکزی اقدامات جهاد دانشگاهی را در عرصه های مختلف قابل توجه دانست و گفت: مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی مرکزی بسیار انحصاری و مهم است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سیدعلی آقازاده امروز از بخش های مختلف مرکز فوق تخصصی درمان و تحقیقات ناباروری جهاد دانشگاهی استان مرکزی بازدید کرد و از نزدیک در جریان اقداماتی که در این مرکز صورت می گیرد قرار گرفت.

وی با بیان اینکه استانداری مرکزی با واحدهای دانشگاهی ارتباط خوب و مستمری دارد و جهاد دانشگاهی نیز به عنوان یکی از این واحدها مورد توجه و طرف همکاری استانداری است، افزود: در آینده نزدیک بازدید مفصلی از این نهاد بعمل خواهم آورد.

وی همچنین مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی را مرکزی بسیار انحصاری و مهم دانست.

به گزارش ایسنا، اکبر فراهانی معاون پشتیبانی جهاد دانشگاهی استان مرکزی نیز در این بازدید به معرفی بخش های مختلف این نهاد در حوزه های فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و اقدامات این نهاد در حوزه اشتغال و کارآفرینی و درمان پرداخت.

وی با بیان اینکه مرکز درمان ناباروری به عنوان مرکز خدمات تخصصی از سال 93 کار خود را آغاز کرده است، افزود: این مرکز تا امروز موفقیت های خوبی را در کارنامه داشته و در حال حاضر در مرحله توسعه ای قرار دارد.

فراهانی اظهار کرد: خدمات جهاد دانشگاهی براساس نیاز موجود در استان و با استفاده توان موجود در این نهاد پیگیری و در مسیر رفع نیازها اقدام می شود.

استاندار مرکزی امروز همچنین از خبرگزاری های ایسنا و ایکنا نیز بازدید کرد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: