• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-1891-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

بزرگترین دیگ بخار کشور در ماشین‌سازی اراک تولید شد

مدیرعامل شرکت ماشین‌سازی اراک گفت: بزرگترین دیگ بخار کشور در این شرکت تولید شد.

جعفر صفری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه مرکزی، با اشاره به ساخت بزرگترین دیگ بخار فایرتیوپ کشور در شرکت ماشین‌سازی اظهار کرد: تولید انواع دیگ‌های بخار از امور روتین و همیشگی شرکت ماشین‌سازی اراک است. این محصول در کلیه صنایع کشور همچون صنایع خانگی، نفت و گاز، بیمارستانی و ... کاربرد دارد و همواره می‌توان دیگ‌های بخار را در خط تولید شرکت شاهد بود که با درخواست متقاضی ظرف 2 هفته تحویل می‌شود.

وی تصریح کرد: دیگ بخار فایرتیوپ، دیگ 55 تن بر ساعت 25 بار فشار با قطر 5 متر و وزن 120 تن است که برای اولین بار در کشور توسط شرکت ماشین‌سازی اراک تولید شده است و قطعا مشتری‌های خاص خود را خواهد داشت، اما نکته حائز اهمیت در این راستا داخلی بودن تمامی تجهیزات این دیگ است.

جعفری بیان کرد: تولید دیگ‌های بخار شرکت ماشین‌سازی اراک از مراحل ابتدایی تا پایان کار توسط مواد و امکانات داخلی انجام می‌شود و این دیگ بخار نیز از طریق بومی‌سازی دانش و تجهیزات داخلی تولید شده است و ماهانه ظرفیت تولید 15 تا 20 دیگ مشابه این دیگ در شرکت وجود دارد.

وی یکی از مهمترین شاخصه‌های شرکت ماشین‌سازی اراک را شبکه خدمات پس از فروش دانست و گفت: شرکت در تمامی نقاط کشور دارای نمایندگی پس از فروش دیگ بخار است و محصولات با تضمین و خدمات جانبی ارائه می‌شود که این امر برای سهولت کار مشتریان بسیار موثر است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: