• یکشنبه ۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-187-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

جلسه توجیهی مسابقات مناظره دانشجویان در استان مرکزی برگزار شد/رقابت 24 تیم در این دوره

جلسه توجیهی تیم‌های شرکت کننده در هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران، نشان خواجه نصیرالدین طوسی در استان مرکزی، به همت سازمان دانشجویان استان مرکزی در اراک برگزار شد .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، این رقابت‌ها در سه مرحله استانی، منطقه‌ای و کشوری برگزار می‌شود.

علی عقیلی، دبیر اجرایی این مسابقات در استان مرکزی در اینباره گفت: مرحله استانی مسابقات از ۸ اردیبهشت‌ماه آغاز می شود و در یازدهمین روز از اردیبهشت ماه مراسم اختتامیه این دوره برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در نهایت طبق سهمیه استان، از ۲۴ تیم شرکت کننده ۳ تیم به مرحله منطقه‌ای راه پیدا می‌کنند، تعداد تیم های علاقه مند به حضور در این مسابقات را ۲۴ تیم در مرحله استانی عنوان کرد و افزود: ۷ تیم از دانشگاه اراک، ۲ تیم از دانشگاه فرهنگیان زینب کبری(س)، دانشگاه فرهنگیان شهید باهنر، علوم پزشکی اراک، پیام‌نور محلات، پیام‌نور شازند، مرکز علمی کاربردی دادگستری هر کدام یک تیم، ۲ تیم از دانشگاه فنی مهندسی اطهر، ۲ تیم از مرکز علمی کاربردی بهزیستی، ۲ تیم از دانشگاه فنی مهندسی امیرکبیر و ۴ تیم از دانشگاه صنعتی اراک در این دوره از رقابت‌ها حضور دارند .

به گفته وی، هر تیم متشکل از ۴ دانشجو شامل ۲ مناظره کننده و ۲ محقق است و در مجموع ۹۶ دانشجو در این رقابت‌ها حضور دارند، همچنین به تفکیک مقطع تحصیلی یک دانشجوی دکتری، ۶ دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد، ۸۴ دانشجوی مقطع کارشناسی و ۵ دانشجوی مقطع کاردانی در قالب تیم های یاد شده برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده اند .

عقیلی اظهار کرد: امروز جلسه توجیهی تیم‌ها، تعیین موضع گزاره‌ها توسط تیم‌ها و قرعه‌کشی تعیین رقبا به همراه مرور آیین‌نامه داوری و اجرایی مسابقات برگزار شد.

به گفته وی، محور بیشتر گزاره‌های این دوره از مسابقات آسیب‌های اجتماعی است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: