• دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-1191-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

مقدسی عنوان کرد:

خصوصی‌سازی متولی اصلی پیگیر‌ی‌ مشکلات هپکو
استفاده از تمام ابزارها برای خروج از بحران

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متولی اصلی پیگیر‌ی‌ مشکلات هپکو سازمان خصوصی‌سازی است، گفت: با هم‌افزایی مجموعه استان از همه ابزارهای قانونی جهت خروج از بحران استفاده می‌شود.

سید مهدی مقدسی پیرو دیدار روز گذشته با پورحسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، با اشاره به اینکه در این دیدار دکتر کریمی دیگر نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی و آقازاده استاندار مرکزی نیز حضور داشتند، عنوان کرد: این دیدار در ادامه پیگیری‌های گذشته جهت رفع مشکلات و مسائل شرکت هپکو انجام گرفت.

وی تصریح کرد: در خصوص وضعیت شرکت هپکو اقدامات زیادی همچون تذکرات در مجلس شورای اسلامی، مکاتبات، جلسه با وزیر اقتصاد انجام گرفت و دیروز نیز جهت پیگیری مشکلات و روند پیش‌روی سازمان خصوصی‌سازی برای خروج هپکو از شرایط کنونی دیداری صورت گرفت.

مقدسی با تاکید بر اینکه مجموعه استان و نمایندگان با هم‌افزایی پیگیر شرایط هپکو برای خروج از وضعیت کنونی هستند، گفت: جلسه خوبی بود و با توجه به مصوباتی که هیات دولت به منظور رفع مشکلات بانکی شرکت اعم از سود بدهی و جرائم برای بهبود شرایط داشته است، مشتریان زیادی به سازمان خصوصی‌سازی جهت خرید هپکو مراجعه کردند و درحال مذاکره هستند و امید است شرایط جدید برای بهبود وضعیت هپکو موثر باشد.

وی با بیان اینکه متولی اصلی پیگیری مسائل هپکو سازمان خصوصی‌سازی است، افزود: سازمان متعهد شده است که با جدیت تمام به دنبال رفع مشکلات باشد و استاندار مرکزی به عنوان نماینده دولت نیز از استان پیگیر تصمیمات و مشکلات خواهد بود.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان افزود: مقرر است پیگیری لازم جهت اخذ مجوزات قراردادهای جدید با وزارتخانه‌های صنعت، اقتصاد، راه و شهرسازی و تعاون انجام شود.

مقدسی تاکید کرد: نماینده اراک در مجلس شورای اسلامی به همراه استاندار با جدیت پیگیر مسائل هپکو و در کنار کارگران هستند و از کلیه ابزارهای قانونی خود جهت بهبود وضعیت شرکت استفاده خواهند کرد. محور پیگیری‌های مشکلات هپکو سازمان خصوصی‌سازی است و مجموعه استان مرکزی نیز شرایط را رصد و در زمان مناسب اقدام می‌کند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: