• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-1291-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

استاندار مرکزی :

اجرای 58 متری نقطه عطفی در تاریخ 15 سال اخیر اراک خواهد بود
ایجاد جبهه کاری عظیم با آغاز پروژه

استاندار مرکزی گفت: اجرای پروژه 55 متری در اراک با شکل‌گیری کار عمرانی بزرگ آن، نقطه عطف تاریخی در 15 سال اخیر خواهد بود.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سید علی آقازاده در حاشیه نخستین جلسه هم‌اندیشی شهرداری اراک با سرمایه گذاران طرح بزرگراه امیرکبیر(58 متری) عنوان کرد: حضور این تعداد سرمایه‌گذار جهت اجرای پروژه 58 متری در اراک نشان از استقبال جهت مشارکت در طرح دارد.

وی با بیان اینکه این جلسه گزینه‌های اجرایی مناسبی برای عملیات عمرانی طرح امیرکبیر در اراک ارائه خواهد کرد، گفت: قبل از برگزاری این جلسه سرمایه‌گذاران با تکمیل فرم تنظیم شده پیرامون طرح تمایل خود را برای مشارکت در پروژه اعلام کردند و امروز با اطلاع کامل از زوایا و جزئیات طرح حضور یافته‌اند.

آقازاده تصریح کرد: این حجم استقبال سرمایه‌گذار از  پروژه علامت و نشانه خوبی را به همراه دارد که طی یکی دوماه آینده آغاز طرح انجام گیرد.

وی با عذرخواهی مجدد از شهروندان و مالکان حاضر در این پروژه به منظور زمانبر شدن پروژه، بیان کرد: طی سه ماه اخیر کارهای بزرگی در مقایسه با 10 سال اخیر در راستای بررسی و اجرای پروژه انجام شده است، به صورت دقیق وارد جزئیات شدیم و برای هر ملک و پلاک در مسیر این پروژه گزینه‌های متعدد اجرایی در نظر گرفته شده است.

استاندار مرکزی گفت: در ارتباط با این طرح وارد یک نقطه عطف تاریخی طی 15 سال اخیر شده‌ایم و امید است با توجه به قولی که به شهروندان و پلاک‌های موجود در طرح داده شده است تا پایان خرداد ماه امسال به راهکار اجرایی برسیم که مالکان با توجه به گزینه‌های موجود اعم از فروش ملک، تهاتر یا مشارکت در طرح تعیین تکلیف شوند.

آقازاده تاکید کرد: اجرای این پروژه در اراک جبهه کاری عظیمی با ایجاد هزاران شغل و ده‌ها هزار میلیارد تومان جریان سرمایه در شهر به دنبال خواهد داشت که رونق اقتصادی را در اراک رقم می‌زند و کار عمرانی تاریخی بزرگی در شهر شکل می‌گیرد که امید است با همکاری شهروندان خاصه مالکان حاضر این طرح شاهد عملیات عمرانی موفقی در اراک باشیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: