• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-10684-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

لاوصولی مخابرات منطقه مرکزی به 14 میلیارد تومان رسید

مدیر تجاری و امور مشتریان مخابرات منطقه مرکزی گفت: لاوصولی مخابرات منطقه مرکزی به 14 میلیارد تومان رسید.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، علیرضا فرهادی در مراسم قرعه کشی مرحله چهارم وصول مطالبات تلفن همراه استان مرکزی، اظهار کرد: از این میزان، لاوصولی 9 میلیارد تومان آن بابت تلفن ثابت و پنج میلیارد بابت تلفن همراه است.

وی بیان کرد: به منظور کاهش این رقم تشویق هایی از سوی مخابرات اعمال شده است که اعطای جوایز نفیس مانند خودرو، وجه نقد، تبلت و ... در قالب جشنواره وصول مطالبات از جمله سیاست های تشویقی است.

وی در ادامه از ساوه و زرندیه به عنوان بزرگترین شهرهای صنعتی کشور یاد کرد که از اهمیت خاصی در برگزاری جشنواره وصول مطالبات برخوردارند، گفت: از مجموع یک میلیون و 225 هزار مشترک تلفن در استان مرکزی کمتر از 300 هزار نفر آن در ساوه و زرندیه هستند و به عبارتی این دو شهرستان حدود 20 درصد مشترکین استان مرکزی را به خود اختصاص داده اند در حالیکه بخش اعظمی از جوایز استان نظیر یک دستگاه خودرو پژو 206 را به ساوه و زرندیه اختصاص داده ایم.

فرهادی در ادامه به پوشش 100 درصدی تلفن همراه در تمامی نقاط شهری استان مرکزی و پوشش 95 درصدی جاده های فرعی و اصلی و نیز نقاط روستایی اشاره کرد و گفت: توسعه نسل سوم و ایجاد نسل چهارم تلفن همراه از اولویت های شرکت مخابرات است و به دنبال ارائه خدمات بیشتر در حوزه تلفن همراه و ثابت هستیم.

وی به ارائه اینترنت پرسرعت در ساوه و زرندیه اشاره کرد و گفت: تمامی نقاط این دو شهرستان تحت پوشش اینترنت پرسرعت هستند و به دنبال ارائه سرویس های نوین در این مناطق هستیم.

این مقام مسئول در مخابرات استان مرکزی به ارائه سرویس ثابت و سیار و نیز اینترنت تلفن ثابت در ورژن های مختلف اشاره کرد و گفت: سرویس جدید مبتنی بر فیبر نوری از اولویت های شرکت مخابرات منطقه مرکزی است.

وی در خصوص ارائه سرویس محتوا نیز گفت: سرویس محتوا با برخورداری از بی نهایت محتوا شامل فیلم، سریال، شبکه اختصاصی، ورزش و کودک در دسترس مشتریان است و مشتریان از طریق تماس با سامانه 2020 می توانند مشترک شوند.

فرهادی تصریح کرد: سرویس محتوا جایگزین مناسبی برای ماهواره است و استان مرکزی به عنوان سومین استان کشور از این سرویس برخوردار بوده و خدمات مربوطه را ارائه می دهد.

به گزارش ایسنا، رئیس اداره مخابرات ساوه نیز با اشاره به اجرای طرح سرویس محتوا گفت: در اجرای این طرح می توان با ترافیک رایگان فیلم و سریال تماشا کرد.

حسین مجیدی با اشاره به اشتراک یک ماه تا یک ساله این سرویس با تعرفه بسیار پائین عنوان کرد: مشترکین اینترنت مخابرات منطقه مرکزی می توانند با دریافت اشتراک تلویزیون اینترنتی آیو از مزایایی نظیر امکان تماشای شبکه های صدا و سیما (پخش زنده و پخش تا هفت روز قبل)، امکان تماشای فیلم و سریال، فضای ابری 10 GB بازای هر کاربر جهت ذخیره محتوا و امکان پرداخت وجه روی قبض تلفن ثابت (پس پرداخت) برخوردار شوند.

وی بیان کرد: در اجرای طرح های جدید مخابرات کیفیت بخشی با هزینه کمتر در دستور کار قرار گرفته و راهکاری برای کاهش هزینه های اینترنتی برای مشترکانی که هزینه اینترنت بالا دارند در نظر گرفته شده است.

در ادامه این مراسم با حضور مسئولان مخابرات استان و شهرستان و نیز نماینده دادستانی و جمعی از خبرنگاران مراسم قرعه کشی مرحله چهارم وصول مطالبات تلفن همراه استان مرکزی با جوایزی نظیر یک دستگاه خودروی 206 برگزار شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: