• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-2085-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

کارگاه مهارت‌آموزی مبلغان دانش‌آموزی برگزار شد

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی استان مرکزی گفت: کارگاه مهارت‌آموزی مبلغان دانش‌آموزی استان مرکزی در اراک برگزار شد.

علی جانباز در گفت و گو با ایسنا، منطقه مرکزی، هدف از برگزاری این دوره مهارت آموزی را تربیت و آموزش مبلغان دانش‌آموزی جهت اعزام به مدارس و در راستای آشنایی با نحوه ارتباط‌گیری و پاسخگویی به نیازها و سوالات تربیتی و اعتقادی دانش‌آموزان عنوان کرد.

وی با اشاره به حضور ۱۰۰ نفر از طلبه‌های خواهر و برادر علاقمند به فعالیت‌های دانش‌آموزی از سطح استان مرکزی در این این کارگاه آموزشی افزود: این دوره از طرف مرکز تبلیغی آینده‌سازان قم وابسته به اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان برای اولین بار در استان مرکزی برگزار شد.

جانباز گفت: در این دوره شرکت‌کنندگان با حضور 5 مدرس از قم با مباحث آموزشی، مخاطب‌شناسی و روش‌های ارتباط با دانش‌آموزان و روش‌های مدیریت کلاس‌داری  آشنا شدند که پس از گذراندن دوره آموزشی و برگزاری آزمون قبول شدگان برای تبلیغ و رفع نیازهای و پاسخ به سوالات دانش‌آموزان آماده می‌شوند.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی استان مرکزی بیان کرد: طلاب آموزش‌دیده در سال تحصیلی جدید در قالب گروه‌های تبلیغی جهت اعزام به مدرسه و ارتباط با دانش‌آموزان سازماندهی خواهند شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: