• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-11684-5
  • خبرنگار : 10013
  • منبع خبر : ----

ثبت ولتاژ انرژی تحویلی در قبوض برق مشترکین استان مرکزی

مدیر دفتر فروش و وصول مطالبات شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از ثبت ولتاژ انرژی تحویلی در قبوض برق مشترکین استان برای نخستین بار در کشور در راستای پیاده سازی حقوق شهروندی خبرداد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، اسماعیل رسولی افزود: با تجهیز مأمورین قرائت کنتور شرکت به تبلت و تلفن همراه هوشمند، کنتورهای مشترکین برق استان به صورت مکانیزه قرائت وهمزمان ولتاژ انرژی تحویلی به مشترکین ثبت شده در لوازم اندازه گیری برروی قبوض برق درج می شود.

وی تصریح کرد: این طرح تحولی مهم در آگاه سازی مشترکین و رویت ولتاژ استاندارد انرژی تحویلی(ولتاژ230) به مشترکان است و امیدواریم موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم آورد.

رسولی ادامه داد: این شرکت با افزایش خدمات غیر حضوری شرکت از طریق  تماس با سامانه 121و واگذاری خدمات شرکت برق به دفاتر پیشخوان دولت و نیز استفاده از فناوری های جدید برای تسهیل خدمت رسانی به مشترکین گام های مهمی برداشته است.

مدیر دفتر فروش و وصول مطالبات شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی بابیان اینکه در حال حاضر بیش از 700 هزار مشترک از خدمات شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی بهره مند هستند،افزود: 70 درصد انرژی برق استان مرکزی در  بخش مولد( صنعت وكشاورزی) است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: