• پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-3092-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

برگزاری راهپیمایی روز قدس در 120 نقطه استان مرکزی

راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور در 120 نقطه استان مرکزی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی در بیانیه ای مردم استان مرکزی را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرده است.

در این بیانیه آمده است: روز جهانی قدس فریاد آزادی سرزمین های اشغالی و قدس شریف است که به ابتکار امام راحل و رهنمودهای راهگشای مقام معظم رهبری به نماد بزرگ اعلام انزجار و خشم جهان اسلام و مسلمین از نظام ظالمانه کفر و استکبار جهانی تبدیل شده است.

امروز دیگر قدس یک مسئله صرفا عربی یا حتی اسلامی نیست، بلکه به فرموده مقام معظم رهبری، مسئله ای جهانی، بین المللی و حقوق بشری است که مردم مظلوم آن تنها به جرم آزادگی و حریت مورد ضربه های مهلک و جنون آمیز خشونت و ترور جوخه های وحشت صهیونیست های غاصب قرار می گیرند.

امروز با گذشت هفت دهه اشغالگری سرزمین های فلسطینی توسط صهیونیست ها و با حمایت دولت مستکبر آمریکا و حرکت احمقانه ترامپ رییس جمهور ابله و شیطان صفت و با انتقال سفارت خود از تل آویو به بیت المقدس و حمایت از اعلام این سرزمین مقدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی، جنگی دیگر را علیه ملت مظلوم فلسطین و همه مسلمانان و آزادگان جهان آغاز کرده است و از سویی انتفاضه جدید فلسطینی ها با تظاهرات جمعه های بازگشت به مرحله جدیدی رسیده و اینبار نیز شاهد جنایت و کودک کشی رژیم سفاک صهیونیستی بوده ایم و به درستی که دیگر شعار صهیونیست ها از نیل تا فرات جای خود را به شعار و واقعیت سرزمین مظلوم فلسطین از بحر تا نهر نه یک وجب کمتر، بدل شده است و به فرموده مقام معظم رهبری دیگر دوران بزن دررویی و دوران رژیم های آپارتاید نظامی به پایان رسیده است و به پایان تاریخ حیات شجره ملعونه خبیثه صهیونیستی نزدیک خواهیم شد و به زودی امت بزرگ اسلامی در بیت المقدس نماز جمعه و جماعت خواهد خواند.

امروز به رغم همه تلاش های گسترده لابی های قدرتمند صهیونیستی مسئله فلسطین از حصار قومیتی و عربی منطقه ای درآمده و به عنوان اولین و مهمترین دغدغه جهان اسلام و بلکه آحاد حق طلب  آزادیخواه جامعه جهانی تبدیل شده است.

مردم استان مرکزی آماده خلق حماسه دیگری در عرصه ملی و بین المللی می شوند تا صدای حقانیت تنیده شده در مظلومیت مسلمانان یمن، فلسطین و قدس شریف را باز دگر در جهان فریاد بزنند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این بیانیه از اقشار مختلف مردم دعوت کرده است تا با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس غریو رهایی و آزادی قدس شریف و شعار نابودی کفر و استکبار را سر داده و در صفوفی متحد و یکپارچه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان رسالت دینی و شرعی خود را به انجام رسانده و با لبیک به ندای رهبری با آرمان های امام عظیم الشان و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید پیمان کنند.

براساس اعلام این شورا راهپیمایی روز جهانی قدس در 120 نقطه شهری و روستایی استان برگزار می شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: