• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-3592-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

مقدسی:

قدس و فلسطین همچنان اولویت نخست جهان اسلام است

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: روز جهانی قدس روز رسوایی صهیونیست‌هاست.

سیدمهدی مقدسی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: حضور حداکثری مردم در راهپیمایی روزجهانی قدس ضمن به نمایش گذاشتن اتحاد مسلمانان موجب تقویت جبهه مقاومت و اراده آهنین آنان برای مقابله با جنایات استکبار جهانی در سرزمین قدس شریف می شود.

وی از راهپیمایی روز جهانی قدس به عنوان نماد ظلم ستیزی ملت‌های مسلمان جهان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان علیه زورگویان تعبیر کرد و گفت: امروز علاوه بر امت اسلامی در جای جای این کره خاکی فریاد همبستگی بین المللی با مردم مظلوم فلسطین سر داده می شود که تداوم این روند موجب انزوا و  سرنگونی صهیونیست‌ها در آینده نزدیک خواهد شد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در خانه ملت در ادامه با اشاره به اقدام آمریکا در انتقال سفارت این کشور به قدس و انتخاب آن به عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی، اظهار کرد: این اقدام آمریکا عزم مردم را برای حضور حداکثری در دفاع از منافع مردم مظلوم فلسطین بیشتر کرده و شاهد برپایی یکی از باشکوه ترین راهپیمایی های روز جهانی قدس هستیم.

وی تاکید کرد: ملت ایران دوشادوش تمامی ملت های آزادیخواه جهان اسلام با حضور حداکثری و پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان می دهد که از هیمنه پوشالی جبهه کفر نهراسیده و به وعده و نصرت الهی اعتقاد کامل دارند و این حضور اثبات می کند همچنان قدس و فلسطین اولویت نخست جهان اسلام است.

مقدسی دفاع از مردم مظلوم فلسطین را یادگار امام راحل (ره) دانست و افزود: امت اسلامی در آموزه‌های دینی خود دفاع از مظلوم را به خوبی فرا گرفته‌اند و حضورشان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در عمل به این فرهنگ دینی و لبیک به فرمان امام عزیز و رهبر معظم انقلاب است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: