• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-3692-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

رضایی:

راهپیمایی روز جهانی قدس سیلی محکمی به ترامپ و استکبار است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس سیلی محکمی به ترامپ و استکبار است.

محمدابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: مهمترین پیام راهپیمایی روز جهانی قدس اتحاد و انسجام دنیای اسلام علیه توطئه آمریکایی مبنی بر انتقال سفارت خانه این کشور به بیت‌المقدس است.

وی تصریح کرد: انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس شریف اهانتی بزرگ به امت اسلامی و بیانگر حمایت آشکار این کشور از سیاست‌های مزدورانه رژیم جعلی اسرائیل است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از حضور حداکثری مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس به عنوان پیام جدی برای اردوگاه آمریکایی و صهیونیستی یاد کرد که بدانند همچنان موضوع اول جهان مسئله فلسطین است و هیچ عامل و توطئه‌ای نمی‌تواند این مسئله مهم را تحت‌الشعاع قرار دهد و از محوریت جهان اسلام جدا کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا با نابودی داعش شرایط جدیدی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف رقم خواهد خورد؟ گفت: سازماندهی داعش به منظور ایجاد حاشیه امن و امنیت بخشی به اسرائیل بود ولی با همه هزینه‌هایی که برای تحقق این هدف از سوی استکبار جهانی صورت گرفت اما به نابودی این گروهک تروریستی منجر شد.

رضایی خاطر نشان کرد: با نابودی داعش حلقه محاصره صهیونیست‌ها تنگ‌تر شد و قطعا عرصه بر آنان محدودتر شده و آن امنیتی که فکر می‌کنند با وجود داعش بدان دست خواهند یافت از دست رفته و برای موجودیت اسرائیل ضد امنیت ایجاد خواهد شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: