• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-3992-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ----

منصوری:

روز قدس روز آرایش قدرت مسلمانان در برابر زورگویان عالم است

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: نسل کشی و کودک کشی در فلسطین دل هر انسانی را آزرده می کند.

محمدرضا منصوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، عنوان کرد: مجامع ظلم در برابر جنایات رژیم خبیث اسرائیل سکوت اختیار می‌کنند و هیچ واکنشی در برابر این جنایات از خود نشان نمی‌دهند اما ملت‌های مسلمان جهان با حضور خود و محکوم کردم این اقدامات بار دیگر عزم راسخ خود را در حمایت از مظلومان جهان به نمایش می گذارند.

وی از روز جهانی قدس به عنوان روز احیای مسئله فلسطین و قدس شریف یاد کرد و گفت: ملت ایران با حضور در راهپیمایی نشان می دهند که ذره‌ای برای نجات مظلوم از چنگال ظالمین جهان کوتاه نخواهند آمد.

این نماینده مردم در خانه ملت گفت: روز قدس روز آرایش قدرت مسلمانان در برابر زورگویان عالم است و افکار عمومی همواره باید نسبت به افکار پلید رژیم جعلی اسرائیل آگاه شده و موج عظیمی از خشم و انزجار خود را به نمایش بگذارند.

وی تصریح کرد: در روز قدس ملت های مسلمان قدرت نمایی خود را علیه مزدوران عالم به منصه ظهور می گذارند و فریاد می زنند که همواره مدافع آرمان های اسلام در دفاع از مظلومیت و مردم ستمدیده فلسطین هستند.

منصوری گفت: حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس دل مظلومان عالم را خرسند و امیدوار و خشم مزدوران و مستکبران عالم را بر افروخته می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: