• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-4192-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

آیت الله سپاسی: نظام سلطه باید از ادعای حقوق بشری خود خجالت بکشد

مدیر مرکز حوزه‌های علمیه استان مرکزی گفت: شعار مرگ بر اشغالگری و کودک کشی رژیم پلید صهیونیستی، حذف شدنی نیست.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، آیت الله کاظم سپاسی آشتیانی در اجتماع راهپیمایان شرکت کننده در راهپیمایی روز جهانی قدس در مصلی امام علی (ع) ساوه عنوان کرد: حرص شدید قوم یهود به مادیات و دنیا موجب شده است که این قوم نژادپرست بنا بر نص صریح قرآن حریص ترین بشر دنیا باشند و برای بدست آوردن امکانات دنیا حاضرند کودک‌کشی کنند و شکم مادران باردار را پاره کنند تا به مطامع شخصی دنیوی خود دست یابند.

وی اظهار کرد: قرآن کریم وعده عذاب الهی به این قوم حریص داده است و جایگاه آنان در قعر جهنم است چرا که بویی از انسانیت نبرده‌اند و همواره به قتل عام انسان‌های بیگناه روی آورده‌اند.

وی تصریح کرد: نظام سلطه باید از ادعای حقوق بشر خجالت بکشد. آنهایی که ایران اسلامی را از داشتن علم هسته‌ای برحذر می‌دارند اما آمریکا و اسرائیل اگر سلاح هسته‌ای داشته باشند از نظر آنها اشکالی ندارد. آیا این حقوق بشر و عدالت است؟

سپاسی آشتیانی در ادامه با اشاره به جنایات و آدم کشی‌های صهیونیست‌ها در منطقه از پیمان شکنی این قوم جنایتکار و متجاوز به عنوان دیگر تاکیدات قرآن کریم تعبیر کرد و گفت: سران دولت آمریکا صهیونیست هستند و با حمایت این رژیم بر مسند می‌نشینند و وظیفه خود می‌دانند که از این رژیم غاصب حمایت کنند و با آنان پیمان می‌بندند.

وی با اشاره به نمونه‌ای از پیمان شکنی جبهه کفر در برجام گفت: رهبر معظم انقلاب در حین مذاکرات صراحتا اعلام کرد که به تعهد استکبار جهانی خوش بین نیستند و دنیا امروز روشن ضمیری ولی امر مسلمین را دید چرا که طرف مذاکره عهد شکن است و پای هیچ پیمان انسانی نمی‌ماند.

وی بر دشمنی شدید صهیونیست‌ها با مسلمانان تاکید کرد و گفت: منطق "نه غزه و نه لبنان" خلاف قرآن و اسلام است و باید جان خود را فدای اسلام و دفاع از مظلومان عالم کرد. شدیدترین دشمن اسلام بنا بر نص صریح قرآن، یهود است.

مدیر مرکز حوزه‌های علمیه استان مرکزی با اشاره به اظهارات نتانیاهو مبنی بر اعلام تحریم و تهدید همزمان علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: آنها معتقدند که باید به گونه‌ای ایران را تحریم و تهدید کرد تا این کشور وادار به امتیاز دهی شود اما مستکبران عالم کور خوانده اند و بدانند این حضور مردم نشان داد که ملت ایران نه با تهدید و نه با تحریم هیچگاه پای میز مذاکره حاضر نخواهد شد و تسلیم نمی‌شود.

وی گفت: اقتدار موشکی ایران موجب ناامنی صهیونیست‌ها شده است و رژیم اشغالگر قدس از این اقتدار هراس دارد چراکه نتانیاهو ضرب شصت موشکی ایران را دیده است.

سپاسی در ادامه با اشاره به سخنان اخیر رهبری در خصوص برجام و خطر جنگی که از سوی عده‌ای در کشور مطرح می‌شود، گفت: آن چیزی که خطر جنگ را از این کشور برداشته است برجام ناقص نیست، بلکه قدرت نظامی و حضور مردم در صحنه و دفاع ملت از نظام مدافع حقوق مستضعفین است.

وی تصریح کرد: دشمن، قدرت نظامی ایران را رصد کرده و می دانند اگر خطایی کنند پایگاههای آنان مورد حمله ایران قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه با اشاره به انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف گفت: دشمن از تمام ابزارها و امکانات خود برای تداوم دشمنی خود استفاده می کند و به ادعای واهی خود به دنبال تغییر نظام و رفتار نظام اسلامی است اما بداند این مردم در دفاع از حاکمیت و نظام ولایت فقیه پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و هرگونه اقدام مذبوحانه نظیر انتقال سفارت آمریکا به قدس را محکوم کرده و این سرزمین مقدس را متعلق به همه مسلمانان می‌دانند.

سپاسی در ادامه صبر و تقوا را موجب خنثی کردن توطئه دشمنان دانست و تصریح کرد: آینده این ملت روشن است و برای پیروزی در برابر نظام سلطه به وحدت ملی، ترویج روحیه امید در جامعه و عملی کردن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیاز داریم.

وی گفت: امام راحل و رهبری معظم انقلاب به ما آموخته اند، سرافرازی و عزت و دستیابی به استقلال، آزادی و عدالت در گرو استقامت و ایستادگی در برابر استکبار جهانی و در راس آن آمریکاست و ایده ملت ایران همین است که اگر ایستادگی کنیم نصرت الهی نزدیک است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: