• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-4492-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

امام جمعه زرندیه: قدس شریف از جغرافیای اسلام جداشدنی نیست

امام جمعه زرندیه گفت: قدس شریف از جغرافیای اسلام جداشدنی نیست.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، حجت الاسلام حسین ابراهیمی در خطبه های این هفته نماز جمعه زرندیه با تجلیل از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس عنوان کرد: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی نشان داد که قدس همچنان متعلق به مسلمانان است و به عنوان قبله اول مسلمین از جغرافیای اسلام تجزیه نخواهد شد.

وی گفت: روز قدس روز ایستادگی و مقاومت در برابر دنیای ظلم و جور و ستم و یادآور رسالت بزرگی است که امت اسلامی در برابر مردم مظلوم فلسطین دارند.

وی با تاکید بر اینکه فرهنگ قدس میراث ماندگار امام بزرگوار است، اظهار کرد: در مقابل دشمنان چاره ای جز ایستادگی و مقاومت نیست و همین ایستادگی اجازه نداد آرمان فلسطین به فراموشی سپرده شود.

امام جمعه زرندیه تصریح کرد: راه غلبه بر همه مشکلاتی که دشمنان علیه این ملت بوجود آورده اند فقط ایستادگی و مقاومت است و این مقاومت از جمله ارزش های بجامانده از شهدای عزیز است.

وی تصریح کرد: امام به ما آموخته است که در برابر ظلم بایستیم تا پیروزی متعلق به جبهه حق باشد و تا مادامی که در برابر ظلم و جور ایستادگی کنیم نصرت الهی با مدافعان حقوق مظلومان خواهد بود.

حجت الاسلام ابراهیمی حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس را نشانه دشمن شناسی مردم دانست و گفت: مسلمانان با حضور دشمن شکن خود نشان دادند که در دفاع از آرمان های قدس شریف کوتاه نخواهند آمد.

وی در ادامه با اشاره به در پیش بودن روزهای پایانی ماه مبارک رمضان ضمن سفارش به تقوا بر درک فیوضات معنوی ایام و لیالی باقیمانده ماه میهمانی خدا تاکید کرد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: