• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-4592-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

دری نجف آبادی: با دفاع از فلسطین از امنیت دنیای اسلام دفاع می کنیم

خطیب جمعه اراک گفت: ما با دفاع از فلسطین از حق و حقیقت و مرزهای دنیای اسلام و پایگاه مقدس پیامبران و امنیت دنیای اسلام دفاع می کنیم و این وظیفه ماست.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه های امروز نماز جمعه اراک اظهار کرد: هر قدمی که در راه خدا برداشته شود و باعث یاس دشمن و تقویت جبهه مقاومت شود موجب رضایت قلب امام زمان خواهد شد و در نزد خداوند ارزشمند است.

وی راهپیمایی روز قدس را دارای ارزش سیاسی بین المللی دانست و افزود: ملت ایران برای شرف و امنیت خود و دفاع از اولین قبله مسلمانان به خیابان ها آمدند و نشان دادند که از آمریکا و هم پیمانانش و تهدیدات آنها نمی ترسند و شعار آنها هیات من الذله است.

دری نجف آبادی با بیان اینکه لباس ما لباس عزت و شرف و پیروزی و اقتدار است گفت: اسراییلی ها ترسو بوده و سست ترین موقعیت را دارند.

وی با اشاره کشته شدند پرستار جوان فلسطینی توسط سربازان اسراییلی گفت: این اقدامات وحشیانه محکوم است و ما با دفاع از فلسطین از حق و حقیقت و مرزهای دنیای اسلام و پایگاه مقدس پیامبران و امنیت دنیای اسلام دفاع می کنیم و این وظیفه ماست.

دری نجف آبادی با تاکید بر لزوم دفاع از عزت اسلام و مسلمانان گفت: خداوند وعده پیروزی داده است و عزت براساس وعده الهی متعلق به اسلام و حزب خداست و خداوند قول نصرت و یاری به آنها داده است.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی 70 سال است آدم می کشد اظهار کرد: اما جوانان فلسطینی همچنان مبارزه می کنند و از پای ننشسته اند و پیروزی نهایی با دست امام زمان(عج) رقم خواهد خورد.

دری نجف آبادی با تاکید بر اینکه صهیونیست ها از هرجا آمده اند باید به خانه اولشان بازگردند گفت: خداوند وعده داده است که باطل از بین رفتنی است.

وی اظهار کرد: نباید در مقابل سختی ها دلسرد شده و سست شویم، دشمن با استفاده از ابزارهایی همچون ابزارهای اقتصادی جنگ روانی می کند ولی ما خدا و قرآن و شهادت را داریم که رموز پیروزی ما هستند.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: