• یکشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-7184-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

راز جسد سوخته رها شده در بيابان هاي اطراف اراك برملا شد

راز جسد سوخته رها شده در بيابان هاي اطراف اراك، با تلاش كارآگاهان پليس آگاهي و  با دستگيري قاتلان آن در كمتر از 48 ساعت برملا شد .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از پلیس، ‌در تاريخ پانزدهم خردادماه امسال گزارشي از كشف جسدي سوخته در اطراف يكي از روستاهاي شهرستان اراك به مركز فوريت هاي پليس 110 اعلام شد و بلافاصله ماموران انتظامي و اكيپي از كارآگاهان اداره مبارزه با جرايم جنايي پليس استان براي بررسي موضوع به محل اعزام شدند .

با كشف جسد و معاينه آن از سوي پزشكي قانوني مشخص شد كه پسر جوان كه هيچ گونه مدارك هويتي به همراه نداشت، در محلي ديگر به قتل رسيده و سپس جسد او به اين مكان انتقال داده شده و سوزانده شده است .

هويت جسد در بانك فقداني پليس كشف شد

سرهنگ "سيدنورالدين حسيني" رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان مركزي در اينباره گفت: بلافاصله تحقيقات تخصصي كارآگاهان پليس در اين خصوص آغاز شد و در مرحله نخست تحقيقات و در بررسي بانك فقداني هاي پليس و با توجه به آثار به دست آمده در صحنه قتل، هويت جسد كه پسر جواني ساكن يكي از روستاهاي شهرستان اراك بود، به دست آمد .

وی خاطرنشان كرد:‌ با مشخص شدن هويت جسد كه فقداني او از سوي خانواده اش به پليس اعلام شده بود، تحقيقات ادامه يافت و كمتر از 48 ساعت، سرنخ هايي از دست داشتن يك دختر جوان در اين قتل به دست آمد .

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان مركزي اضافه كرد: با هماهنگي مرجع قضائي بلافاصله متهم دستگير و تحت بازجويي هاي تخصصي كارآگاهان پليس قرار گرفت .

اعتراف دختر جوان به قتل

بنابراين گزارش، با توجه به اسناد و مدارك به دست آمده سرانجام دختر جوان اعتراف كرد كه مقتول خواستگار قبلي او بوده و با وجود دريافت پاسخ منفي از سوي خانواده اش، همچنان با يكديگر در ارتباط بوده اند .

فرد دستگير شده اذعان کرد که بعد از مدتي با جواني ديگر آشنا شدم و زماني كه او متوجه ارتباط و مزاحمت هاي مقتول براي من شد، نقشه اين قتل را طراحي كرديم كه سرانجام با برنامه ريزي قبلي او را به محلي كشانديم و پس از قتل، خواستگار جديدم جسدش را به بيابان هاي اطراف اراك برده و سوزاند .

سرهنگ حسيني گفت:‌ با توجه به اعتراف متهمان دستگير شده متهم ديگر پرونده نيز در عملياتي غافلگيرانه دستگير و او نيز به جرم خود اعتراف كرد .

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان مركزي خاطرنشان كرد: با تكميل تحقيقات، پرونده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضائي ارسال شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: