• یکشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-7384-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

با حضور معاون استاندار؛

نخستین دفتر رسمی سامانه همسان گزینی استان مرکزی افتتاح شد

نخستین دفتر سامانه همسان گزینی تبیان و مشاوره ازدواج (زندگی پایدار) در اراک افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، این مرکز که با هدف آموزش اصول صحیح همسرگزینی و انتخاب عاقلانه شریک زندگی و آموزش زوج های جوان برای زندگی پایدار با رعايت همه شئون شرعـي، اخلاقـي و علمـي ایجاد شده و با رویکرد دینی و ترویج این امر شایسته در میان جوانان به آنان خدمات رسانی می کند با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی در  مجتمع قائـم مقام فراهانـي دانشگاه آزاد اراک افتتاح شد.

این طرح از خرداد سال 1394 بـا همكاري وزارت ورزش و جوانـان به شكل رسمي بـا همكاري شبكه معرفان و مشاوران معتمد آغاز شده و تنها مركز معتبر و مـورد تایيد نهادهـاي حاكميتـي و حكومتـي از جمله سازمـان تبليغات اسلامي  و شوراي فرهنگ عمومـي كشور، قوه قضائيه و پلیس فتاست كه جـلب اعتمـاد بسيـاري را فـراهم آورده است .

سامانه همسان گزینی تبیان به عنوان اولین و ‌تنها سامانه رسمی و قانونی و فراگیر ملی ازدواج با هدف ترویج این امر و همچنین آگاهی بخشی به جوانان و مشاوره های قبل و بعد از ازدواج راه اندازی شده است .

  استـان مركـزي پنجميـن استـان پس از  استان هاي تهـران، البـرز، اصفهـان و همـدان است كه با مساعدت و تلاش هـاي فـراوان دفتـر امـور اجتماعـي و فرهنگـي استـانداري، مشاركت اداره كل تبليغات اسلامي استـان و مـوسسه فرهنگـي و اطلاع رسانـي تبيـان  و به منظور ازدواج آگاهانه، بهنگام وآسان و با هدف ترویج  و تحکیم بنیان خانواده، مرکز این سامانه را راه اندازی کرده است .

مشاوره قبل و بعد از ازدواج، مشاوره خانواده، مشاوره تربیتی، مشاوره بالینی(افسردگی- اضطراب – وسواس و ...)  و دوره های آموزشی از جمله خدماتی است که در این مرکز ارائه می شود .

علاقمندان جهت حضور در دفتر سامانه همسان گزینی تبیان می توانند در شهر اراك به خيابـان دانشگاه، دانشگاه آزاد اسلامـي، مجتمع قائـم مقام فراهانـي  واقع در ساختمان دكتر شريف مراجعه کرده و از این خدمات استفاده کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: