• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-7784-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

کشف 40 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس مرکزی و کاشان

توزیع کننده عمده مواد مخدر در عمليات مشترك پليس استان مركزي و پليس كاشان دستگير و 40 کیلوگرم تریاک از او كشف شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پلیس، سرهنگ "احمدرضا چگنی"رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان در بیان جزئیات این خبر گفت: در تداوم طرح هاي عملياتي پليس در مبارزه با سوداگران مرگ و توزیع کنندگان عمده مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در روند مشترک تحقیقاتی خود با پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کاشان، از فعالیت یک توزیع کننده مواد مخدر که در سطح کشور به صورت گسترده فعالیت می‌کرد، مطلع شده و بلافاصله برنامه ریزی عملیاتی لازم را برای دستگیری او آغاز کردند.

وی ادامه داد: با آغاز تحقیقات تخصصی پلیس ، فرد مورد نظر شناسایی و مشخص شد که او با یک دستگاه خودروی سواری در حال انتقال محموله مواد مخدر از استان های جنوبی به مرکز کشور است.

سرهنگ چگني خاطرنشان کرد: بلافاصله تیمی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کاشان با هماهنگی دستگاه قضایی به محل عبور محموله مواد مخدر اعزام و سرانجام موفق شدند در بستری عملیاتی مشترك، خودروی مذکور را در یکی از محورهای شهرستان کاشان شناسایی و متوقف کنند.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان مركزي در پایان با اشاره به کشف 40 کیلوگرم ماده مخدر تریاک در بازرسی از خودروی توقیفی افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: