• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-5592-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

مقدسی: توهین‌کنندگان به نمایندگان شناسایی شوند


نماینده مردم اراک با بیان اینکه اخیرا نمایندگان توسط شبکه‌های غیرمجاز مجازی با تلفن نامشخص مورد هجمه قرار گرفتند، از وزیران اطلاعات، ارتباطات و کشور خواست که این افراد شناسایی شوند.

به گزارش ایسنا، سیدمهدی مقدسی در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس، گفت: آقای پزشکیان با توجه به مشکلات بخش کشاورزی در شرایط فعلی به شما و هیات رییسه پیشنهادی دارم که حتما جلسه‌ای غیرعلنی با حضور آقای جهانگیری، وزیر جهاد کشاورزی،‌ روسای سازمان‌های ذیربط و بانک‌های ذیربط برای رفع مشکل بخش کشاورزی، گوشت و مرغ، بیمه کشاورزان، خرید تضمینی و سرمازدگی تشکیل شود چرا که بخش کشاورزی ملتهب است.

وی افزود: تقویت شبکه‌های داخلی پیام‌رسان را برای افزایش آگاهی جامعه یک ضرورت می‌دانم ولی متاسفانه برخی شبکه‌های مجازی غیرمجاز با تلفن‌های نامشخص در چند وقت گذشته نمایندگان را مورد هجمه قرار دادند. از وزیر اطلاعات، وزیر کشور و وزیر ارتباطات می‌خواهم که این افراد را شناسایی کنند. چطور می‌شود یک شخصی بیاید به نمایندگان یا سایر مسئولان توهین کند اما پاسخگو نباشد و کسی هم پاسخگو نباشد.

مقدسی تاکید کرد: شبکه‌ پیام‌رسان‌ها باید تقویت شود اما افرادی که سوء استفاده می‌کنند بدعت‌گذاری کردند. مقام معظم رهبری فرمودند که مسیری که انتخاب کردند به ضرر جامعه است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: