• جمعه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-1593-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

بانوی اول اسکیت سرعت ایران، امیدوار به درخشش در مسابقات جهانی

حانیه احمدی، نفر اول اسکیت سرعت بانوان کشور امیدوار به درخشش در مسابقات جهانی است.

حانیه احمدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، در خصوص وضعیت آمادگی خود گفت: با توجه به این که ما از دی ماه تا کنون چندین تست انتخابی را پشت سر گذاشته‌ایم، از آمادگی خوبی برخوردارم و با توجه به رکوردی که در تمرین به جا گذاشتم، از این حیث با رکورد سه نفر اول بزرگسالان جهان در سال گذشته برابری می کنم.

وی در خصوص سطح مسابقات جهانی 2018 هلند گفت: از آنجایی که این مسابقات در سطح جهانی برگزار می شود، همه حریفان و شرکت کنندگان از آمادگی بالایی برخوردار هستند.

احمدی که هم اکنون در هلند به سر می برد، افزود: من تلاش خودم را می‌کنم تا مدال بگیرم و امیدوارم بتوانم پرچم کشورمان را در این مسابقات به احتزاز درآورم.

بانوی اول اسکیت سرعت ایران در خصوص وضعیت آمادگی روانی خود نیز گفت: از نظر اعتماد به نفس در شرایط مطلوبی هستم. من از توانایی‌های خودم مطمئنم و تنها نماینده از بانوان اسکیت سرعت ایران در مسابقات اسکیت سرعت جهانی هستم؛ پس قطعا باید اعتماد به نفس بالایی داشته باشم تا بتوانم نماینده خوبی برای سایر ورزشکاران سرعت کشور باشم؛ به همین دلیل تمام تلاش خودم را انجام می‌دهم تا نتیجه خوبی از این مسابقات بگیرم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: