• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-9484-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

3 كشته و یک مجروح حاصل تصادفات روز گذشته در استان مرکزی

.حوادث رانندگي روز گذشته استان سه كشته و یک مجروح برجای گذاشت.

به گزارش، ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از پليس، سرهنگ " ایرج کهریزی" رئیس پلیس راه استان مرکزی در بیان جزئیات این حوادث گفت: در نخستين سانحه رانندگي كه در حدود ساعت 6 و 11 دقیقه روز گذشته بر اثر برخورد يك دستگاه خودروي پراید با موتور سیکلت در کیلومتر 13 محور فرعی قورچی باشی- خمین رخ داد، راکب موتورسیکلت مجروح و به وسیله نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد که پس از گذشت ساعاتی به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان جان سپرد.

وی بیان کرد: علت سانحه مذکور از سوي كارشناس تصادفات پليس راه در دست بررسی است.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در دیگر سانحه رانندگی كه در حدود ساعت 9 و 15 همین روز بر اثر برخورد يك دستگاه خودروي زانتیا با عابر پیاده در کیلومتر 8 محور اراک- قم به وقوع پیوست، عابر پیاده پس از انتقال به بیمارستان، به علت شدت جراحات وارده فوت شد.

این مقام انتظامی یادآور شد: كارشناس تصادفات پليس راه، "عدم توجه به جلو از سوی راننده خودرو" را علت این حادثه بیان کرده است.

سرهنگ کهریزی اظهار کرد: سومین حادثه رانندگی نیز در حدود ساعت 16 و 59 دقيقه روز گذشته بر اثر واژگونی يك دستگاه خودروی پژو 405 در کیلومتر 9 محورفرعی رازقان- زرندیه به وقوع پيوست که در این تصادف یکی از سرنشینان خودرو به علت شدت جراحات وارده در محل حادثه فوت کرد و دیگر سرنشین آن نیز مجروح و به وسیله نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد.

رئیس پلیس راه استان مرکزی بیان کرد: كارشناس تصادفات پليس راه علت این تصادف را "عدم توجه به جلو از سوی راننده خودرو" عنوان کرده است.

وی در پایان از تمامي رانندگان خواست که با توجه به آغاز سفرهای تابستانی و حجم سنگین بار ترافیکی محورهای مواصلاتی، با آرامش بيشتري در جاده ها به رانندگي پرداخته و همواره رعايت قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي را سر لوحه رانندگي خود قرار دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: