• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-9884-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

استاندار مرکزی:

تعامل مسئولین با رسانه ها تقویت شود

استاندار مرکزی با بیان اینکه خبرنگاری یکی از شغل های سخت و زیان آور است، گفت: مدیران باید به واسطه رسانه ها پاسخگوی اقدامات و عملکرد خود در برابر مردم باشند.
 
به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سید علی آقازاده در مراسم تجلیل از خبرنگاران استان مرکزی با بیان اینکه نیاز امروز جامعه تزریق امید، روحیه و اعتماد اجتماعی است، گفت: رسانه در محقق شدن این امر نقش مهمی ایفا می کند و در واقع این امر باید یکی از کارکردهای رسانه ها باشد. خوشبختانه رسانه ها با وجود مشکلات و کاستی هایی که با آن روبرو هستند، توانسته اند وظایف خود را در محقق شدن این امر به درستی انجام دهند. 

وی ادامه داد: اینکه عنوان شود در طول چهل سال پیروزی انقلاب اسلامی، هیچ اتفاق مثبتی در کشور نیفتاده است، بی انصافی کامل و گریز از واقعیت هاست، هر چند در طول این سال ها ضعف ها، سوءمدیریت ها و فسادهایی بوده است، ولی نگاه نظام و دولت به توسعه، رفع مشکلات جامعه و خدمتگذاری به مردم است. 

استاندار مرکزی با بیان اینکه انتقاد پذیری در جامعه بیش از گذشته باید رواج پیدا کند، گفت: دولت به رواج این امر در جامعه و در میان مسئولین اهتمام داشته و دارد. مبانی خدمتگذاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی بر اساس مبانی دین اسلام است، به همین جهت مدیرانی که برای خدمت به مردم انتخاب می شوند، باید فاقد هر گونه فساد و کج راهی باشند. مدیری که بخواهد عده ای رسانه را با پول بخرد، تا از او تعریف و تمجید کند، به نظر بنده مدیر نیست، بلکه مدیر باید به واسطه رسانه ها پاسخگوی اقدامات و عملکرد خود در برابر مردم باشند. 

آقا زاده گفت: نیاز به امنیت شغلی، مسکن، بیمه و غیره از نیازهای مهم قشر خبرنگاران است و می توان گفت خبرنگاران از قشر مظلوم جامعه هستند که با وجود مشکلات فراوانی که دارند، به دنبال احقاق حقوق مردم و جامعه هستند. خبرنگاری یکی از مشاغل سخت و زیان آور است که باید مسئولین و متولیان امر به رفع مشکلات خبرنگاران و حمایت هر چه بیشتر از آنان اهتمام ورزند. 

به گزارش ایسنا در این مراسم از پیشکسوتان و فعالان حوزه رسانه استان از جمله علی فرقانی خبرنگار ایسنا تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: