• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-3492-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

دری نجف آبادی:

ضرورت تلاش برای اجرای هر استراتژی که موجب تقویت جبهه توحید شود

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: باید برای اجرای هر تاکتیک و استراتژی که موجب تقویت جبهه توحید و ولایت می شود، تلاش کنیم و همه مساجد ما یک پایگاه خبری پایگاه انقلاب باشند.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، آیت الله دری نجف آبادی در دیدار با فعالان رسانه استان مرکزی که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، افزود: ما در یک جهاد و جنگ همه جانبه ای در عرصه منطقه ای و جهانی و داخلی قرار گرفته و ناخواسته با جبهه استکبار و رژیم صهیونیستی و عمال آنها در منطقه مواجه شده ایم و در شرایط موجود یکی از نقشه های دشمن جریان سازی و جریان آفرینی است .

او ادامه داد: جریان حق و باطل یک جریان ریشه دار و عمیق در طول تاریخ است و قرآن هم این حقیقت را به صورت های مختلف بیان کرده است.

وی با بیان اینکه جدا کردن حق از باطل بسیار دشوار است، بر لزوم شناخت اهداف و اقدامات دشمن تاکید کرد و افزود: این جبهه سنگربانان و افسران مختلفی دارد که یک بخش بسیار مهم آن حوزه اطلاع رسانی و خبرنگاری است.

وی بر لزوم تقویت جبهه داخلی و اقدام جهت تضعیف جبهه دشمن و کفار تاکید کرد و گفت: کار روحانیون در استان هم باید در مسیر تقویت جبهه توحید و ولایت و اهل بیت(ع) و تضعیف و تخریب و ویران کردن جبهه کفر و شرک باشد.

وی اظهار کرد: بیان، قلم، زبان، شعر و هنر و ادب ما همه باید در جهت تقویت شجره طیبه اسلام باشد و در طرف مقابل تلاش کنیم ماهیت دشمن را افشا و برملا کنیم .

دری نجف آبادی با اشاره به اینکه اجازه سوء استفاده به جبهه دشمن ندهیم و نگذاریم دشمن مردم را فریب دهد، خاطرنشان کرد: باید برای اجرای هر تاکتیک و استراتژی که موجب تقویت جبهه توحید و ولایت می شود، تلاش کنیم و همه مساجد ما یک پایگاه خبری پایگاه انقلاب باشند.

وی با اشاره به نقشه های دشمن جهت برهم زدن آرامش در داخل کشور و شرایطی که در سوریه و عراق ایجاد کردند، افزود: هدف ترامپ برهم زدن شرایط داخلی ماست و در این شرایط، باید حکیمانه و هوشیارانه رفتار کرد .

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام محمدولی رضوی‌راد نیز کارکرد اصلی خبرنگاران را در عرصه های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی اطلاع رسانی و آگاه بخشی به جامعه عنوان کرد و گفت: خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی فعال هستند منتها باید به واقعیت های مختلف موجود در جامعه پرداخته شود .

  به گزارش ایسنا، مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی در جمع اصحاب رسانه و خبرنگاران با تبریک این روز اظهار کرد: رسالت خبرنگاران پیام صادقانه و شفاف بدون جنجال آفرینی در جامعه است .

او با اشاره به نیاز به وجود وحدت میان مردم و مسئولان در برابر دشمنان انقلاب افزود: دشمنان قسم خورده کشور و انقلاب اسلامی در جبهه خود مشغول طراحی و توطئه بویژه در مسائل اقتصادی هستند که رسانه در این زمینه بسیار موثر است .

وی با توجه به اینکه نباید خدشه ای به اعتماد عمومی مردم وارد شود گفت: باید با ایجاد آرامش در جامعه شایعاتی که گاها در فضای مجازی بوجود می آید را از بین برد و نباید به شایعات دامن زده شود .

رضوی‌راد گفت: تلاش امپراطوری رسانه ای قوی دشمنان، نابودی کشور و ملت است که این آرزو را به گور خواهند برد و با عنایات الهی، یاری مردم و با رهبری های حکیمانه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری 40 سال است که این مسیر نورانی استمرار پیدا کرده است .

او با اشاره به ضعف های موجود در جامعه بیان کرد: به مسئولین و مدیران اجرایی قطعا نقد وارد است اما نقد منصافه، عالمانه، حکیمانه و دلسوزانه .

وی با بیان اینکه  جامعه را به آینده امیدوار کنیم خاطرنشان کرد: کار اصلی رسانه و خبرنگاران امید دادن به جوانان و جامعه است؛ با انجام این کار رسالت خود را عمل کرده ایم .

وی در پایان با اشاره به راه انداختن جنگ اقتصادی گفت: دشمنان با تمام وجود وارد میدان شده و با استفاده از حربه تحریم با کمک گرفتن از رسانه و شبکه های اجتماعی قصد ضربه زدن به کشور را دارند. باید تلاش بکنیم تا به این وضعیتی که دشمن بوجود آورده غلبه کنیم .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: