• شنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-1987-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

سرپرست جهاد دانشگاهی استان مرکزی:

برنامه محوری و آینده نگری اولویت اصلی فعالیت های جهاد دانشگاهی باشد

سرپرست جهاد دانشگاهی استان مرکزی گفت: برنامه محوری و آینده نگری باید در اولویت اصلی فعالیت های این نهاد انقلابی باشد .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، مسعود شهرجردی در مراسم شروع به کار خود در حوزه ریاست جهاد دانشگاهی استان مرکزی که با حضور دکتر نظام دوست رئیس پیشین این واحد و جمعی از معاونین و مدیران واحد برگزار شد، ضمن تقدیر از زحمات سیدجعفر نظام دوست،  با بیان اینکه جهاد دانشگاهی استان مرکزی در مقطع فعلی نیاز به همدلی و تلاش مجدانه اعضا دارد، تصریح کرد: این نهاد انقلابی همواره از بازوان اصلی نظام اسلامی و دولت بوده و امروز هم که این مسئولیت خطیر بر عهده بنده قرار گرفته است، باید در همین راستا گام برداریم .

وی با بیان اینکه برنامه محوری باید در اولویت اصلی فعالیت های جهاد باشد، اظهار کرد: قطعا نگاه ما و اهداف ما باید بر اساس برنامه ششم توسعه کشور و جهاد دانشگاهی باشد و این موضوع از اهم فعالیت های واحد خواهد بود .

در این مراسم دکتر سیدجعفر نظام دوست رئیس پیشین جهاد دانشگاهی استان مرکزی در سخنانی با تشکر از اعضای جهاد دانشگاهی استان به جهت همراهی در دوره مسئولیت در واحد، افزود: همواره تغییرات در جهاد دانشگاهی اثرات مثبت و موثر در این نهاد داشته است و این تغییر مدیریتی در مقطع فعلی را هم به فال نیک می گیریم و امیدواریم آینده درخشانی در انتظار واحد باشد .

وی با اشاره به ویژگی های مثبت و جهادی مهندس شهرجردی افزود: همواره به شخصه خود را مدیون جهاد دانشگاهی می دانم و از این نیز از هیچ کمکی جهت اعتلای نام جهاد دانشگاهی دریغ نخواهم کرد .

نظام دوست با بیان اینکه خوشبختانه امروز در سطح استان نگاه ویژه ای به جهاد دانشگاهی وجود دارد تصریح کرد: جایگاه کنونی جهاد دانشگاهی در استان مرکزی مرهون تلاش های جهادگرانه اعضای این نهاد است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: