• دوشنبه ۵ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 976-285-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ----

شانزدهمین جشنواره گل و گیاه محلات، فردا آغاز بکار می کند

شانزدهمین جشنواره گل و گیاه محلات 6 الی 10 شهریور ماه سال جاری در شهر محلات قطب گردشگری استان و پایتخت گل ایران  برگزار می شود.

 به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از میراث فرهنگی استان، سید محمد حسینی افزود: برگزاری این جشنواره ها فرصت مناسبی برای معرفی پتانسیل های گردشگری این شهرستان است چرا که محلات این ظرفیت را دارد که به عنوان یکی از قطب های گردشگری در سطح ملی و بین المللی معرفی شود.

وی افزود: شهرستان محلات بام گل ایران است و این جشنواره در افزایش درآمد و اشتغالزایی این شهر تاثیر بسزایی دارد و با وجود قابلیت ها و ظرفیت های منحصر بفرد محلات، حضور گردشگران می تواند به توسعه و رونق گردشگری این منطقه کمک کند و این خود فرصتی است که به عنوان برند منطقه معرفی شود.

حسینی اظهار کرد: میراث فرهنگی استان تمام تلاش خود را در راستای هر چه مطلوب تر کردن زیر ساخت های گردشگری منطقه بکار خواهد بست و از سرمایه گذاران حمایت لازم را خواهد داشت چرا که بخش خصوصی در بسیاری از موارد می‏تواند پیشرو در توسعه حوزه گردشگری باشد تا از این طریق بتوانیم مدت زمان اقامت و حضور گردشگران را در منطقه افزایش دهیم و به دنبال آن زمینه توسعه اقتصاد، اشتغال و تاب آوری اجتماعی فراهم شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: