• شنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-5184-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ----

روحیه خبرنگارستیزی قابل قبول نیست

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: روحیه خبرنگارستیزی و رسانه ستیزی به هیج عنوان قابل قبول نیست.

دکتر علی اکبر کریمی در گفت وگو با ایسنا، منطقه مرکزی، با اشاره به حواشی رخ داده در مسابقات کشتی آزاد جام یادگار امام و برخورد با خبرنگاران و اخراج آنان از سالن اظهار کرد: روز گذشته در مراسم اختتامیه حاضر بودم، اما رفتار ناشایست با خبرنگاران قبل از حضور بنده صورت گرفته بود و متاسفانه دیر در جریان موضوع قرار گرفتم.

وی با اشاره به اینکه هرگونه برخورد با خبرنگاران و اصحاب رسانه در محیط های عمومی و رسمی قابل قبول نیست و اتفاقی زشت و ناپسند است، افزود: شان و منزلت خبرنگاران این است که در چارچوب قانون اجازه فعالیت آنها و تهیه خبر و عکس داده شود و برای این مسابقات نیز مجوزهای لازم به خبرنگاران داده شده بود اما متاسفانه با یکی از خبرنگاران برخورد شده بود و حتی دیگر خبرنگاران نیز از محل برگزاری مسابقات اخراج شده بودند که رفتاری ناپسند بوده است.

کریمی تصریح کرد: در این همین راستا نامه ای خطاب به استاندار مرکزی تهیه شده است تا برخورد جدی با روحیه خبرنگار ستیزی و رسانه ستیزی که به هیچ عنوان قابل قبول نیست صورت گیرد و به همه مدیران تذکر داده شود تا برخورد مناسب و در شان و منزلت خبرنگاران انجام گیرد.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان با تاکید بر اینکه باید با فرد خاطی در این مورد خاص برخورد جدی صورت گیرد، افزود: برخورد با خاطیان باعث می شود که این رفتار و این نحوه برخورد در آینده تکرار نشود.آل

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: