• شنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-5384-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ----

عضو شورای شهر:

ظاهرا شهرداري دیگری در سايه شهرداري اراك تصميم سازي مي كند

يك عضو شوراي شهر گفت: ظاهرا شهرداري دیگری در سايه شهرداري اراك تصميم سازي مي كند .

به گزارش ايسنا، منطقه مركزي، علي جعفر محصولي در صحن رسمي شوراي شهر اراك در واكنش به بي اطلاعي شهردار اراك نسبت به برخي تملكات صورت گرفته با مبلغ بيش از ٢ ميليارد تومان افزود: شوراي شهر براي تملك در سال جاري ٣٠ ميليارد تومان براي شهرداري در نظر گرفته است كه تاكنون ٢٧ ميليارد تومان آن هزينه شده است .

وي تصريح كرد: اعتبار در نظر گرفته شده براي املاك مشخص و نام دار تعيين شده است، اما تاكنون هيچ يك از اين املاك مشخص شده تملك نشده است و اظهار بي اطلاعي شهردار اراك نسبت به تملكات بيش از ٢ ميليارد تومانی عجيب است .

محصولي با بيان اينكه اگر شهردار نسبت به تملكات بي اطلاع است پس چه كسي در شهرداري تصميم مي گيرد، گفت: همانطور كه در برخي موارد شاهد فعاليت یک شورا در سايه شوراي اصلي هستيم ظاهرا شهرداري ديگري نیز در سايه شهرداري اراك مشغول تصميم گيري است در حالي كه لازم است نسبت به امور شفاف رفتار شود تا مردم از بلاتكليفي خارج شوند .

به گزارش ايسنا، در اين جلسه ايرج رضايي ديگر عضو شوراي شهر در واكنش به تملك املاكي با ارزشي بيش از ٢ ميليارد تومان در كرهرود و خيابان جهانگيري بيان كرد: لازم است كه تملكات شهرداري در نقاط اصلي و معابر اساسي شهر مانند ٥٨ متري صورت گيرد .

وي افزود: البته بايد در تمام مناطق شهري عادلانه رفتار شود، اما با توجه به اهميت وضعيت ترافيكي لازم است كه تملك املاك در نقاط و شريان هاي اصلي در اولويت قرار گيرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: