• پنجشنبه ۱۵ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-3893-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

معقولی: از رفتار غیر حرفه ای مسئولین سپیدرود ناراضی بودم

بازیکن جدید تیم آلومینیوم اراک گفت: از حضور در این تیم و کار کردن با محمد ربیعی بسیار خوشحال هستم .

رضا معقولی، در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، گفت: من در یکی از مصاحبه هایم صحبت هایی کردم که درست منعکس نشد .

وی افزود: من در آن مصاحبه گفتم که خروج من از سپیدرود اجباری بوده و نحوه این انتقال درست نبوده است. منظور من شیوه برخورد غیر حرفه ای و نامناسب مدیران سپیدرود بوده و اصلا این موضوع که من با دل ناراضی به اراک می آیم درست نیست .

وی اضافه کرد: من دو سال پیش هم در آلومینیوم بودم و شرایط خوبی هم داشتم،  کمااینکه امسال هم تیم شرایط خوبی دارد. امسال هم قرار بر این بود که اگر من بخواهم در لیگ یک فعالیت کنم، در عضویت آلومینیوم باشم.  چرا که محمد ربیعی سرمربی این تیم است و من از دو سال پیش دوست داشتم که روزی زیر نظر این مربی کار کنم. چون می دانم مربی خوبی است و در هر تیمی که بوده نتایج خوبی گرفته است،  از طرف دیگر هم خودم اراک را دوست دارم .

بازیکن تازه وارد آبی های اراک تصریح کرد: منظور من از اجباری بودن و ناراضی بودن از این انتقال،  خروج از لیگ برتر بود چون من خیلی تلاش کرده بودم که به لیگ برتر برگردم .

معقولی رفتار مدیران سپیدرود را غیرحرفه ای دانست و گفت: من از شیوه این انتقال ناراضی بودم نه از پیوستن به آلومینیوم اراک. من با بازیکنان قدیمی تیم مثل حامد بصیری و حسین احمدلو دوست هستم .

وی در پایان خاطرنشان کرد: آلومینیوم را به خاطر حضور محمد ربیعی انتخاب کردم. من با اینکه از چند تیم دیگر هم پیشنهادهای بالاتری داشتم، آلومینیوم را انتخاب کردم و معتقدم که تصمیمی که گرفتم، تصمیم درستی بوده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: