• دوشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-787-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

بخش خصوصی چرخ‌دنده‌ آموزش‌های فنی و حرفه‌ای است

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان مرکزی با تاکید بر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی این بخش را چرخ‌دنده‌ آموزش‌های فنی و حرفه‌ای دانست.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سعیدرضا شاه محمدی در نشست هم‌اندیشی با اعضای جدید انجمن صنفی موسسات کارآموزی آزاد ضمن بررسی چالش‌ها و مشکلات این بخش عنوان کرد: در شرایط کنونی لازم است بخش خصوصی با قدرت و توان بالای خود در انجام کارهای جهادی این اداره کل را حمایت کنند.

وی تصریح کرد: بخش خصوصی به‌عنوان چرخ‌دنده آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در کشور محسوب می‌شود که می‌تواند با توان بالا در چرخش هرچه بهتر و بیشتر این چرخ‌دنده‌ها و همکاری و تعامل با اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تاثیرگذار باشد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان مرکزی با تاکید بر برگزاری مداوم این نشست‌ها گفت: این نشست‌ها با حضور بخش خصوصی که دارای توان بالا، تنوع دیدگاه و افکار مختلف است، موجب بیان راهکارها، نظرات و پیشنهادات در امر برگزاری دوره‌های مهارتی بویژه در مناطق حاشیه‌ای و سکونت‌های غیر رسمی و حضور در طرح‌های مشارکتی همچون صنایع، دانشگاه‌ها و.... و اثربخشی مناسب می‌شود.

وی با اشاره به چهار محور ابلاغی از سوی رییس سازمان فنی‌و حرفه‌ای کشور، یکی از آیتم‌های این چهار محور را مرتبط با بخش آموزشگاه‌های آزاد دانست که انتظار می‌رود این بخش با جدیت کامل تعامل و همکاری داشته باشد.

شاه‌محمدی اضافه کرد: با توانی که در بخش خصوصی و آموزشگاه‌های آزاد وجود دارد انتظار می‌رود در حوزه پژوهشی، مقال‌ نویسی،ارائه روش‌های نوین آموزشی با جدیت ورود کنند.

به گزارش ایسنا، در این نشست مقدم رئیس انجمن صنفی موسسات کارآموزی آزاد استان مرکزی به بیان مشکلات، دیدگاه‌ها و نظرات در این حوزه پرداخت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: