• سه شنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-1187-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ----

برگزاری دوره های آموزشی مخابرات و شبکه توسط جهاد دانشگاهی استان مرکزی

به همت معاونت آموزشي جهاد دانشگاهي استان مركزي دوره هاي آموزشي مخابرات و شبكه در استان برگزار مي شود .

محمدرضا آقاجاني سرپرست معاونت آموزشي جهاد دانشگاهي استان مركزي با اعلام اين خبر به خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، گفت: حوزه معاونت آموزشي در نظر دارد با همكاري نماينده آموزشي شركت هواوي در ايران و در راستاي رسالت سازماني خود و به پشتوانه درخشان در امر آموزش اين دوره  ها را برگزار کند.  

آقاجاني افزود: اين دوره ها با هدف ارتقاء سطح علمي و مهارتي اقشار مختلف جامعه از جمله كارشناسان بهره برداري و نگهداري شبكه در بخش هاي خصوصي و دولتي، پيمانكاران فعال در عرصه هاي شبكه و فيبر نوري، متخصصان حوزه شبكه و دیگر علاقه مندان به اين دوره ها، به صورت صددرصد عملي و كاربردي برگزار مي شود.  

وي در ادامه گفت: كساني كه اين دوره را با موفقيت مي گذرانند ضمن دريافت گواهينامه از سوي جهاد دانشگاهي و نماينده شركت هواوي، به دريافت گواهينامه بين المللي HCNA نيز نائل مي شوند .  

آقاجاني در پايان ابراز اميدواري كرد كه شرکت کنندگان در اين دوره ها بتوانند ضمن برخورداري از تكنولوژي به روز شده در سرفصل ها در زمينه اشتغال و توسعه امور شبكه گامي اساسي جهت نيل به اهداف عاليه دولت الكترونيك بردارند .

علاقه مندان به شركت در اين دوره آموزشي مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن هاي 08632223123 و 08632230532 تماس حاصل کرده يا جهت مراجعه حضوري مركز آموزش تخصصي شماره 2 جهاددانشگاهي به آدرس اراك ،خيابان شهيد رجايي ( ملك) خيابان جنت - كوچه شهيد فرجاد مراجعه کنند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: