• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-1687-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

آموزش‌های فنی و حرفه‌ای طبق سیاست‌های شورای مهارت ارائه می‌شود

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان‌ مرکزی گفت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای مطابق به تقاضای صنایع و سیاست‌های شورای مهارت ارائه می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سعیدرضا شاه‌محمدی در بازدید از شرکت لجور و نشست با مدیرعامل این شرکت بیان اینکه صنایع در توسعه اقتصادی کشور نقش کلیدی دارند، افزود: نقش آموزش‌های فنی وحرفه‌ای در تحقق این مسیر کم رنگ نیست و آموزش‌ها باید در راستای تقاضای روز صنایع و با توجه به سیاست‌های شورای مهارت استان انجام شود.

وی گفت: اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان توانایی برگزاری دوره‌های مهارتی همچون اخلاق حرفه‌ای، کارآفرینی، بازاریابی نوین، مدیریت کسب و کار و ... بصورت همایش را دارد و آماده هر گونه خدمت‌رسانی به بخش صنعت در این خصوص است.

به گزارش ایسنا، در این نشست مدیرعامل شرکت لجور نقش آموزش در چرخه تولید را مهم دانست و بیان کرد: همواره آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در تحقق توسعه اقتصادی جامعه بویژه بخش صنعت نقش کلیدی را داشته است.

مهدی‌نیا با اشاره به اینکه این لجور نسبت به راه‌اندازی مرکزی آموزشی و مهارتی در مجاورت کارگاه خود با همکاری و نظارت اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای جهت توانمندی مهارتی کارگران و کارکنان اقدام کرده است، خواستار همکاری‌های آموزشی جهت به‌روزرسانی استاندارهای آموزشی و اجرای دوره‌های مورد درخواست از سوی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای شد .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: