• پنجشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-2791-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

مدرسه جوش در ماشین‌سازی اراک افتتاح می‌شود

امضای قرارداد "آموزش جوشکاری و تاسیس مدرسه جوش" با همکاری متخصصین شرکت Industrius   کرواسی در ماشین سازی اراک به امضا رسید.  

جعفر صفری مدیرعامل شرکت ماشین‌سازی اراک در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه مرکزی، با اشاره به امضای این قرارداد گفت: پیرو این قرارداد 2 تفاهم‌نامه همکاری در خصوص"صادرات محصولات ماشین‌سازی و مشارکت در خرید مواد اولیه و تجهیزات از کشورهای دیگر نیز منعقد شد.

وی با تاکید بر اینکه تاسیس مدرسه جوش در این شرکت و انعقاد این قرارداد، برای اولین بار در کشور انجام می‌گیرد، افزود: این مدرسه به تربیت نیروهای کارآزموده و مجهز به علم روز کمک شایانی خواهد کرد و در واقع به صنعت کشور خدمات‌رسانی خواهد داشت.

صفری با بیان اینکه در شرایط کنونی و تحریم‌ها برقراری روابط با شرکت های اروپایی در این زمینه یکی از نقاط قوت به شمار می ‌رود، تصریح کرد:  شرکت Industrius کرواسی یکی از شرکت‌های تخصصی و برجسته در زمینه جوشکاری، صنعت و مهندسی انرژی است که در سال 2010  فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون پروژه‌های متعدد بزرگی را به انجام رسانده است.

مدیرعامل شرکت ماشین‌سازی اراک اضافه کرد: در کنار این قرارداد، شرکت بواسطه پتانسیل‌های موجود بین طرفین مشارکت‌هایی در پروژه‌های تعمیراتی داخل و خارج از کشور، آموزش و صدور خدمات فنی از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی، تامین و تدارک مواد اولیه و تجهیزات خرید از خارج، شناسایی شرکت‌های صاحب تکنولوژی مناسب با توانمندی شرکت ماشین‌سازی و توسعه صادرات به منطقه خاورمیانه و اروپا را دنبال خواهد کرد.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: