• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-8184-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ----

تقصیر تاخير در راه اندازي اتوبوس هاي جديد را متوجه شورا نكنيد

رييس شوراي شهر اراك گفت: تقصیر تاخير در راه اندازي اتوبوس هاي جديد را دائما متوجه شورا نكنيد.

به گزارش ايسنا، منطقه مركزي، دكتر كاوه فلك افلاكي در صحن رسمي شوراي شهر اراك خطاب به شهردار اراك بيان كرد: تاخير در راه اندازي ٥٠ دستگاه اتوبوس جديد خريداري شده توسط شهرداري را دائما متوجه شوراي شهر نكنيد.

وي تصريح كرد: شوراي شهر به صورت مستمر پيگير راه اندازي اتوبوس ها بوده است و كميسيون عمران شورا نيز از ٢٣ ارديبهشت ماه وارد موضوع شده است و اميد است به زودي اين اتوبوس ها وارد ناوگان شود.

به گزارش ايسنا، شهردار اراك در اين جلسه بيان كرد:  شهرداري تنها به دنبال راهكاري براي تسريع در راه اندازي ٥٠ دستگاه اتوبوس جديد است و ١١ دستگاه آن براي روز دوشنبه آماده ورود به ناوگان حمل و نقل عمومي شهر از ميدان شهداست.

داوود تاجران در خصوص وضعيت سگ هاي ولگرد سطح شهر اراك گفت: اين موضوع روز به روز در حال گسترش و جمعيت اين سگ ها دائما در حال افزايش است و حتي فضولات آنها نيز مشكل ساز شده است.

وي افزود: شهرداري قطعا آماده همكاري با دانشگاه علوم پزشكي در راستاي مديريت سگ هاي ولگرد و همچنين جوندگان موذي است تا فعاليت ها تسريع شود همچنين در جهت استقرار شهر سالم نيز مي توان با همكاري دانشگاه اقدامي ماندگار را در اراك رقم زد.

به گزارش ايسنا، در اين جلسه واگذاري بهره برداري از كشتارگاه دام اراك به بخش خصوصي از طريق فراخوان عمومي، نحوه واگذاري ٣٩ دستگاه اتوبوس باقيمانده از طريق كميسيون ماده ١٤ به تصويب اعضاي شورا رسيد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: