• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-9484-5
  • خبرنگار : 10147
  • منبع خبر : ----

فعالیت های ورزشی استان مرکزی ساماندهی شود


استاندار مرکزی گفت: فعالیت های ورزشی استان باید ساماندهی شود. 

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سیدعلی آقا زاده استاندار مرکزی در هفتاد و ششمین کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی با بیان اینکه از سطح فعالیت های ورزشی در استان اصلا راضی نیستیم، گفت: استعداد استان مرکزی در بحث فعالیت های ورزشی بسیار بسیار بیش از وضعیت کنونی آن است. این ابراز نارضایتی بدین خاطر نیست که اداره ورزش و جوانان استان در این وضعیت مقصر است، بلکه فعالیت های ورزشی که توسط دستگاه ها و نهادهایی همچون شهرداری و غیره در استان انجام می شود، خیلی متمرکز و در چهارچوب نیست.

وی ادامه داد: به نظر می آید اگر اداره کل ورزش و جوانان نیاز به حمایت از طریق این شورا و استانداری دارد، مدیر کل ورزش و جوانان استان به ما اعلام کنند، ضمن اینکه معاونت سیاسی، امنیتی، اجتماعی استان وقت بیشتری بگذارد، تا فعالیت های ورزشی استان چه در بحث حرفه ای و چه در بحث آماتور بیش از گذشته ارتقا پیدا کند.

استاندار تاکید کرد: به رغم اینکه تمام مشکلات ورزشی را می دانیم ولی شرایط ورزشی استان خوب نیست. با نیروهای اداره کل ورزش و جوانان و پتانسیل های خوبی که برخی از دستگاه ها همچون کمیسیون ورزش کارگری و غیره داریم، می توانیم شرایط ورزشی استان را بهتر از قبل کنیم. برای محقق شدن این امر نیاز است پتانسیل های ورزشی دستگاه های استان تقویت و فعالیت های ورزشی سازماندهی و ساماندهی شود و در کارگروه ذیل حوزه معاونت سیاسی و امنیتی استان تکلیف این سازمان دهی و سامان دهی مشخص شود.

آقا زاده عنوان کرد: یکی از راه های ارتقای نشاط اجتماعی توسعه ورزش در همه رشته ها و فعالیت های ورزشی است. هرچقدر در ورزش همگانی دستگاه ها بیشتر تلاش بکنند، حتما به نتایج خوب دست پیدا خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: استان مرکزی ظرفیت بسیار خوبی در حوزه ورزش دارد و در این کارگروه مصوب می شود فعالیت های ورزشی در استان ساماندهی شود.

استاندار مرکزی در پایان با اشاره به راه اندازی دهکده خانواده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک، گفت: برای راه اندازی این کانون کار بسیار بزرگ کارشناسی و علمی انجام شده است و مکانیزم و راهکار عملیاتی این دهکده که مورد نیاز استان است، توسط این کارگروه با دبیری اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اجرایی می شود. بنده با راه اندازی و شروع به کار این دهکده موافقم و مصوب می شود این دهکده با مشارکت دستگاه ها شروع به کار کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: