• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-10084-5
  • خبرنگار : 10147
  • منبع خبر : ----

سامانه سیماک بزودی در استان مرکزی به بهره‌برداری می‌رسد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با اشاره به مزایای سامانه یکپارچه‌سازی مدیریت املاک کشور(سیماک) اظهار کرد: با توجه به اینکه بستر این پروژه در اداره کل پست استان فراهم شده است در آینده ای نزدیک در استان مرکزی نیز به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، فتح اله حقیقی در بازدید از اداره کل پست استان افزود: انجام همه استعلامات به ‌صورت الکترونیکی، شفاف‌سازی پرونده‌های ملکی، کاهش مراجعه حضوری، ارتقاء سلامت اداری و مدیریت اسناد را به همراه دارد.

وی با تاکید بر تقویت فرهنگ استفاده از خدمات پستی در بین مردم، گفت: یکی از مهمترین راه های نیل به این مهم تبیین خدماتی است که از سوی شرکت پست می تواند به مردم ارائه شود.

حقیقی با بیان اینکه اداره پست خدمات بسیار زیاد و متنوعی را به مردم ارائه می دهد یادآور شد: این خدمات به نحو مطلوب و مناسب به طرق مقتضی باید به اطلاع مردم و افکار عمومی رسانده شود تا ضمن آشنایی آنها با این خدمات بهتر و بیشتر بتوانند از آن استفاده کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تصریح کرد: آموزش عمومی و فرهنگسازی در این زمینه باید مورد توجه قرار گیرد و علاوه بر آن از دیگر مواردی که می تواند موجب گسترش خدمات پستی در بعد کمی و کیفی شود ارائه ظرفیت های نهفته در شرکت پست برای مردم و استفاده کنندگان است.

حقیقی افزود: ارتقاء سیستم پستی و تنوع خدماتی که به مردم و دستگاه ها ارائه می شود تاثیر بسزایی در روند توسعه کشور در زمینه های مختلف دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: